سفرهای شهرستانی رئیس حوزه هنری گلستان آغاز شد

01:340

در راستای تحقق اهداف حوزه هنری، مبنی بر تمرکز زدایی، کشف هنرمندان مستعد، آموزش و پرورش هنرمندان نوجوان و جوان به ویژه در نقاط محروم ،سفرهای شهرستانی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی گلستان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مدیر روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان گلستان، درباره این خبر گفت: سید حسام بنی فاطمه در اولین سفر خود  با هدف برقراری عدالت و حمایت از هنرمندان شهرستانی، بیستم اردیبهشت ماه  ساعت ۱۵ در محل تالار فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی با اهالی فرهنگ،هنر و رسانه این شهرستان  دیدار و گفتگو خواهد کرد.

دانیال کلاهدوزی در ادامه به اهتمام جدی این مرکز به موضوع  فراگرگان و پرداختن به نیازها و دغدغه های هنرمندان شهرستانی در دوره جدید فعالیت حوزه هنری اشاره کرد و افزود:علاوه بر دیدار با فعالان فرهنگی، هنرمندان و اصحاب رسانه ،دیدار با  امام جمعه، فرماندار و شهردار شهرستان ها نیز در دستور کار قرار دارد و زمینه های لازم جهت همکاری های مشترک با مدیران استان نیز فراهم شده است.

وی اظهار داشت: در این سفرها، جذب و پرورش هنرمندان رده سنی ۱۲ تا ۱۸ سال در اولویت حوزه هنری است و انتظار می رود مدیران فرهنگی و هنری شهرستان ها در اطلاع رسانی این  نشست ها  و معرفی هنرمندان مستعد، ما را یاری کنند.

کلاهدوزی در پایان از علاقمندان به حضور در این نشست دعوت کرد و اظهار داشت: ورود برای عموم هنرمندان جوان در این نشست  آزاد است وهنرمندان و فعالان فرهنگی شهرستان کردکوی می توانند نیازها،مشکلات و دغدغه های خود را با رئیس حوزه هنری استان مطرح کنند.

انتهای


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند