پیام تسلیت محمدمهدی دادمان در فقدان امیرسعیدزاده؛
سعیدزاده، راوی درخشندگی‌های مقاومت در غرب کشور بود

01:290

در پی درگذشت امیرسعیدزاده (سعید سردشتی)، نویسنده آزاده و جانباز، محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، امیر سعیدزاده، جانباز ۳۰ درصد، آزاده دفاع مقدس و راوی کتاب‌های «عصرهای کریسکان» و «شنام» صبح امروز در بیمارستان ساسان تهران دار فانی را وداع گفت.

در پی درگذشت این نویسنده آزاده و جانباز، محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد؛

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

امیر سعید‌زاده (سعید سردشتی) مجاهد و جانباز عزیز ما در ۸ سال دفاع مقدس و آزاده دلاور و شجاع، امروز به یاران شهیدش پیوست. فقدان این شهید عزیز که به گفته خود سالها در انتظار شهادت بود، جای بسی تألم‌خاطر دارد. اینجانب،‌ شهادت این آزادمرد را محضر خانواده فداکار ایشان به‌خصوص همسر گرامی‌شان سرکار خانم سُعدا حمزه‌ای، قوم دلاورپرور کُرد و امت آزاده ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

ایشان از جمله مجاهدان مظلوم در جریان جنایات فاجعه آمیز گروهک‌ها بود که با شجاعت و اعتقاد مثال‌زدنی در مسیر انقلاب اسلامی ثابت‌قدم ماند و سال‌ها اسارت در زندان‌های حزب دموکرات کردستان را تحمل کرد و پس از آزادی، رسالت خود را پایان نداد و با روایت خاطراتش در کتاب‌های «شُنام» و «عصرهای کریسکان»، درخشندگی‌های عنصر مقاومت در غرب کشور و نیز رفتار قساوت‌آمیز و شریرانه‌ دشمنان را به تصویر کشید.

یاد این آزادمرد بزرگ را گرامی می‌دارم و از خداوند متعال برای روح بلند‌پروازش علوّ درجات اخروی و برای خانواده محترم ایشان نیز صبر و سکینه‌ الهی مسألت می کنم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند