«سرگذشت نابهنگام» با دریافت ۴ جایزه اثر برگزیده جشنواره تئاتر مرصاد شد

01:510

نمایش «سرگذشت نابهنگام» محصول واحد نمایش حوزه هنری استان کهگیلویه وبویراحمد به کارگردانی راضیه فصیح در جشنواره ملی تئاتر مرصاد با دریافت ۴ عنوان جایزه اثر برگزیده امسال این جشنواره شد.به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویر احمد با بیان این خبر گفت: اختتامیه جشنواره ملی تئاتر مرصاد ؛یادبود سردار بزرگ مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی و ۱۲۸۰ شهید شهرستان اسلام آباد عصر روزسه شنبه هفتم ۷ دی ماه در اسلام آباد غرب برگزار شد.

شریف اسلامی بیان داشت: نمایش «سرگذشت نابهنگام» به کارگردانی راضیه فصیح و نویسندگی سیاوش عالیپور از تولیدات واحد نمایش حوزه هنری استان کهگیلویه وبویراحمد در این جشنواره حضور داشت و موفق به کسب جوایز اصلی این جشنواره شد.

اسلامی تصریح کرد: این نمایش داستان سه سرباز ایرانی است که در زمان پیدایش داعش ، به مرزهای کردستان اعزام می شوند که یکی از آنها به دست داعش به شهادت می رسد.

وی با اشاره به جوایز کسب شده نمایش «سرگذشت نابهنگام» ابراز داشت: این اثر توانست با کسب جوایز دیپلم افتخار بهترین کارگردانی، دیپلم افتخار بهترین طراحی صحنه، لوح تقدیر بازیگری دوم مرد و لوح تقدیر بازیگری دوم زن به عنوان اثر برگزیده جشنواره ملی مرصاد انتخاب و به جشنواره مقاومت و تئاتر فجر معرفی شود.

رئیس حوزه هنری استان در پایان گفت: بازیگران این نمایش داود پارسا ، محمد دشتی ، محمد خماسپور ، محسن جلالی ، زینب نارکی ، فائزه موسوی ، داود هاشمی ، محمد اسدی و طاها پارسا و عوامل اجرایی محمد رضایی ، ارسلان مردانی ، امیر بخشی ومحمود دشتی بودند.

وی با اشاره به سابقه درخشان تئاتر استان در کشور بیان کرد: موفقیت و درخشش این نمایش در این جشنواره نشان از ظرفیت و استعداد ناب هنرمندان جوان استان است که در صورت بستر سازی مناسب می توانند باز هم در جشنواره های بین المللی بدرخشند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند