«سایه‌های سنگین کلاغ» بهترین فیلم تجربی جشنواره مسیر 66 آمریکا شد

01:0020

جایزه بهترین فیلم تجربی نوزدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه Route 66 آمریکا، به فیلم «سایه‌های سنگین کلاغ» به کارگردانی بهنام اسدالهی هنرمند اردبیلی رسید.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، «نوزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه مسیر 66» از 4 تا 8 دی‌ماه 1399 با موضوع مسائل انسانی و حقوق بشر در شهر اسپرینگ فیلد واقع در ایالت ایلینویز برگزار شد که طی آن فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» به کارگردانی بهنام اسدالهی هنرمند حوزه هنری استان اردبیل و تهیه‌کنندگی علیرضا اسماعیلی، جایزه بهترین فیلم تجربی را به دست آورد.

موضوع فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» جنگ و صلح است و تاکنون در جشنواره‌های فیلم کوتاه تهران، استارت باکو، گاتفست جامائیکا و چندین جشنواره دیگر نیز حضور داشته است.

گفتنی است، بهنام اسدالهی هنرمند حوزه هنری استان فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۷ با دستیاری در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی آغاز کرد. وی که پیش از این به عنوان صدابردار و صداگذار با پروژه‌های حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای متعدد برون‌مرزی و شبکه‌های ملی همکاری داشته و در کارنامه هنری خود کارگردانی یک انیمیشن و چهار فیلم داستانی را دارد، تاکنون توانسته در جشنواره‌های بین‌المللی حضور داشته و جوایزی را کسب کند.

انتهای پیام/

 

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند