با حکم رئیس حوزه هنری؛
«سامان سپهوند» مدیر حوزه هنری استان لرستان شد

02:0050

سامان سپهوند با حکم رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی به‌عنوان رئیس حوزه هنری استان لرستان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، طی حکمی از سوی محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، «سامان سپهوند» به عنوان مدیر حوزه هنری استان لرستان منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

برادر ارجمند؛ جناب آقای سامان سپهوند

همراهی صادقانه مردم شجاع استان لرستان به انقلاب و نظام اسلامی و راه مستقيم حضرت روح الله (ره) هرگز از خاطره جمعی ملت ايران زدوده نخواهد شد؛ خاطرات افتخارآميز جانفشانی مردان و زنان مؤمن و جوانان سلحشور و شهيدپرور آن استان، به خصوص عشاير پاکدل لرستانی، چه در دوران انقلاب و چه در دوران جنگ تحميلی، از جبهه‌های غرب و شمال غربی، در حاج‌عمران و ارتفاعات دشوار مناطق مرزی گرفته تا منطقه جنوب. رشيدمردان سربلندی که علی‌رغم محروميت بازمانده از حکمرانی طاغوت، با ايمانی راسخ، وفاداری خود را به آرمان‌های اسلام عزيز و انقلاب اسلامی حفظ کرده‌اند و نشان داده‌اند.

با وجود اين افتخارات پرتجلی، لرستان را بايد معدنی سرشار از گنجينه‌های پنهان و بالقوه مادی و معنوی و به خصوص فرهنگی و هنری به‌شمار آورد؛ سرمايه‌هايی انباشته که ريشه در درازنای تاريخ اين سرزمين غنی دارند. در اين ميان، معنويت و پشتکار جوانان مؤمن اين استان سرمايه‌ای است که بايد بدون غفلت بر آن افزود و هنر را به خصوص با قرائت انقلابی و مبتنی بر زيست‌بوم استان به پيشران و مقوم فعليت‌يابی استعدادهای لرستان بدل کرد.

از همين رو، به صحنه آوردن هنر انقلاب برای روايت، بازخوانی و بهره‌گيری ذخاير فرهنگی، تاريخی و هويتی آن استان، از ضرورت‌هايی‌ست که بايد به جد مورد توجه قرار گيرد.

بر همين اساس و با در نظر گرفتن شايستگی‌های شما، بنا به پيشنهاد معاون محترم راهبری استان‌های حوزه هنری، جنابعالی را که از همکاران صديق خانواده حوزه هنری هستيد، به «ریاست حوزه هنری انقلاب اسلامی استان لرستان» منصوب می‌نمايم.

سپهوند متولد سال ۱۳۶۶ در خرم‌آباد، پژوهشگر تاریخ شفاهی و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت رسانه است.

مسئول دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در لرستان از سال ۸۹ تا ۹۴، معاونت فرهنگی ـ هنری، حوزه هنری لرستان از سال ۹۴ تا ۹۸، مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری لرستان از سال ۹۲ تاکنون، سه دوره دبیر جشنواره عمار، همکاری با دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ و تالیف چندین جلد کتاب تاریخ شفاهی از جمله سوابق کاری و فرهنگی سپهوند است.

پیش از این محمد کرم‌الهی، مسئولیت حوزه هنری لرستان را برعهده داشت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند