در قالب یک آلبوم موسیقی صورت گرفت؛
سالار عقیلی با «خانه تنهایی» می‌آید

01:290

تازه‌ترین قطعات سالار عقیلی خواننده موسیقی ایران در قالب آلبومی با عنوان «خانه تنهایی» از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر می‌شود.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سعید فرج‌پوری و سالار عقیلی که طی سال‌های اخیر همکاری‌های متعددی در قالب کنسرت و یا تولید آلبوم داشتند، جدیدترین کار مشترکشان را به‌زودی از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر خواهند کرد.

در این اثر که «خانه تنهایی» نام دارد؛ قطعاتی چون «گریه پنهان» در مایه شوشتری با شعری از شهریار، «نگاه آشنا» در دستگاه همایون با شعری از حافظ، «ساز و آواز» در مایه شوشتری با شعری از رهی معیری، «حرف بزن» در گوشه بیداد با شعری از محمدعلی بهمنی، «خانه تنهایی» در مایه افشاری با شعری از سایه، «یار من» در مایه افشاری با شعری از مولانا، در کنار تکنوازی کمانچه سعید فرج‌پوری به چشم می‌خورد.

سعید فرج‌پوری و سالار عقیلی طی سالهای اخیر همکاری‌های بی‌شماری را در قالب کنسرت و آلبوم‌ داشته‌اند که از آن جمله می‌توان به اجرا در داخل و خارج از کشور با گروه «دستان» و آلبوم‌هایی چون «میخانه خاموش»، «دریای بی‌پایان» و … اشاره کرد.

همچنین آلبوم موسیقی «افسانه روزگار» از این هنرمند چندی پیش توسط مرکز موسیقی منتشر شده است.

پیش‌فروش آلبوم «خانه تنهایی» هم‌اکنون در پلتفرم‌های داخلی همچون بیب تونز و نواک آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند هفته آینده آلبوم فیزیکی را از مراکز معتبر تهیه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند