طی پیامی؛
زارعی درگذشت استاد غلامعلی نادعلی‌زاده را تسلیت گفت

01:110

کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری طی پیامی درگذشت استاد غلامعلی نادعلی‌زاده از هنرمندان و پیشکسوتان تعزیه کشور را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، غلامعلی نادعلی زاده پیر غلام حسینی و هنرمند نامدار شبیه‌خوانی شهرستان دامغان و استان سمنان که سال‌ها صدای جاودانه‌اش در تعزیه‌های ایام محرم جان مردم استان و دیگر نقاط کشور را جلا می‌بخشید به دلیل بیماری دار فانی را وداع گفت.

مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در پیامی درگذشت غلامعلی نادعلی زاده پیر غلام حسینی را تسلیت گفت. متن این پیام چنین است:

«باعث تاسف است که در آغازین روزهای سال خبر درگذشت یکی از پیر غلامان حسینی و ذخایر ارزشمند تعزیه کشور مرحوم استاد غلامعلی نادعلی‌زاده معروف به نادی دامغانی را دریافت کردم. وی که از طبع بلند و زیبای شعری برخوردار بود و ده‌ها مجلس تعزیه را سروده و اصلاحات بسیاری روی نسخ تعزیه انجام داده بود دین خود را را به هنر تعزیه ادا کرده بود و این تلاش‌های وی موجب آن شد که نادی دامغانی لقب ملک الشعرای تعزیه معاصر ایران را به خود اختصاص دهد. اینجانب ضمن طلب رحمت و مغفرت از خدای متعال برای این مرحوم، این مصیبت بزرگ را به خانواده محترم ایشان و جامعه تعزیه کشور تسلیت عرض می‌نمایم.»

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند