رویداد رقابتی «خرم شهر» برگزار می‌شود

01:270

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، رویداد رقابتی هنر و رسانه «خرم شهر» به همت حوزه هنری خوزستان برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمد شهباز گهروئی رئیس حوزه هنری خوزستان اظهار کرد: سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر توسط رزمندگان در دوران جنگ هشت ساله تحمیلی، نمادی از خودباوری، عزم راسخ و اتحاد ملی مردم ایران بر محور آرمان‌های ماندگار جمهوری اسلامی در برابر هجمه‌های دشمنان است.

وی افزود: سوم خرداد حماسه جاویدان و بی‌نظیر تاریخ، گویای مقاومت و پایداری ملت ایران اسلامی است، حماسه‌ای که در تاریخ ثبت شد تا درسی برای دشمنان این نظام باشد و آنها بدانند مردم ایران ملتی هستند که پای آرمان‌های خود همواره انسجام و شجاعت دارند.

شهباز گهروئی با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر، از برگزاری رویداد رقابتی هنر و رسانه «خرم شهر» خبر داد و تصریح کرد: این رویداد به همت حوزه هنری و بسیج هنرمندان خوزستان در چهار بخش عکس، پادکست، فیلم کوتاه و داستان کوتاه برگزار می‌شود.

رئیس حوزه هنری خوزستان با بیان اینکه ثبت‌نام در رویداد رقابتی «خرم شهر» از ۱۵ اردیبهشت‌ماه آغاز شده و تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد، افزود: زمان برگزاری کارگاه‌ها ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه، مهلت ارسال آثار ۱ تا ۱۰ خردادماه و داوری و اعلام نتایج ۱۵ خردادماه است.

وی با اشاره به اینکه علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام کلمه «خرمشهر» را به شماره همراه ۰۹۲۲۸۹۴۸۰۸۹ واتس‌آپ کنند یادآور شد: در این رویداد سازمان بسیج هنرمندان خوزستان، منطقه آزاد اروند و صدا و سیمای استان با حوزه هنری خوزستان همکاری دارند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند