حوزه هنری لرستان برگزار می‌کند؛
رویداد استانی پویانمایی و تصویرسازی دیجیتال «عقیق سلیمان»

02:000

به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، رویداد استانی پویانمایی و تصویرسازی دیجیتال «عقیق سلیمان» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، واحد هنرهای تصویری حوزه هنری لرستان با همکاری سازمان فضای مجازی بسیج استان لرستان و سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری خرم‌آباد، رویداد پویانمایی و تصویرسازی دیجیتال را با عنوان «عقیق سلیمان» برگزار می‌کند.

مسئول واحد تصویری حوزه هنری لرستان، «ابعاد شخصیتی و زندگینامه شهید سلیمانی»، «شهید سلیمانی الگوی کودکان و نوجوانان ایران»، «سردار شجاع ایران اسلامی»،  «عشق و علاقه مردم به شهید سلیمانی» را از موضوعات این رویداد ذکر کرد.

سعید شاهوردی افزود: پویانمایی (۳ بعدی و ۲ بعدی)، موشن گرافیک، موشن کمیک، نقاشی و تصویرسازی دیجیتال، از بخش‌های در نظر گرفته شده این رویداد هنری است.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا نهم دی‌ماه به دبیرخانه این برنامه ارسال کنند.

جوایز: به نفرات اول هر بخش لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون تومان جایزه نقدی پرداخت می‌شود، همچنین در هر بخش از یک اثر تقدیر به عمل آمده و مبلغ پانصد هزار تومان به آن اثر اهدا خواهد شد. از آثار بعدی نفرات برتر حمایت مالی صورت می‌پذیرد.

شـرایط شرکت در رویداد:

*شرکت در رویداد برای تمامی گروه‌های سنی آزاد است.

*مدت زمان اثر بیشتر از ۲ دقیقه نمی‌تواند باشد.

*هر فرد یا گروه مجاز به شرکت دادن ۳ اثر است.

*به آثار مشترک (کارگردانی) فقط یک جایزه پرداخت می‌شود.

*دبیرخانه رویداد مجاز است از آثار راه‌یافته به بخش مسابقه در جهت تبلیغ و نشر بهر‌ه‌برداری کند.

تذکر: یک روز قبل از برگزاری مراسم اختتامیه گروه‌ها و افراد شرکت‌کننده باید در محل حوزه هنری لرستان حاضر شده و مرحله پایانی تولید، رندر نهایی و خروجی اثر را در مکان حوزه هنری لرستان به انجام رسانده و اثر را تحویل دبیرخانه رویداد دهند.

آدرس: دبیرخانه: خرم آباد، میدان امام، ساحلی دکتر حسابی نبش آرش ششم حوزه هنری لرستان تلفن: دبیرخانه ۳۳۳۵۷۲۹۹

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند