رویدادهای نمایشی «محرابیان» از شرق تا غرب مازندران آغاز می شود

01:260

«محرابیان» نخستین رویداد بزرگ نمایشی بچه‌های مسجد مازندران است که در ۸ شهرستان و با اجرای ۱۶ نمایش مسجدی شروع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، از شنبه ۲۷ فروردین سال جاری نخستین رویداد بزرگ نمایشی بچه‌های مسجد مازندران با عنوان « محرابیان» در ۸ شهرستان استان شروع خواهد شد.

یاسر محمودی برنتی مسئول هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران در این باره گفت: در ادامه پنجمین دوره جشنواره تئاتر مردمی بچه‌های مسجد مازندران که چندی پیش داوری مرحله بازبینی آن پایان گرفت، ۱۶ نمایش جهت اجرا در ۸ شهرستان در قالب یک رویداد هماهنگ ارائه می‌شوند.

وی با ابراز این نکته که استفاده از ظرفیت های مردمی از ویژگیهای مهم نمایش مسجدی است و برخی گروهها در سطح آماتور ی قرار دارند افزود: شهرستانهای نکا، میاندرود، ساری، بابل، محمود آباد، نور، چالوس و تنکابن محل اجرای این نمایش ها خواهند بود.

محمودی برنتی ضمن اشاره به اینکه این رویداد از قوانین جشنواره بچه‌های مسجد و به عنوان اجرای عمومی پیش از اختتامیه است،  ادامه داد: از فردا  ۲۷ فروردین اجراها آغاز طی ۲۸ فروردین یک مرحله از نمایش‌ها اجرا و در ادامه، محرابیان ۷ الی ۱۰ اردیبهشت به پایان خواهد رسید.

رویداد نمایشی مذکور از سری برنامه‌های هفته هنر انقلاب حوزه هنری استان مازندران است که بر اساس سیاست تمرکز زدایی در مناطق مختلف استان صورت می پذیرد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند