رونمایی از کتاب‌های «آسایشگاه 14» و «لطیف» در سمنان

01:430

از سوی دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان سمنان، از کتاب‌های «آسایشگاه 14» و «لطیف» که توسط سوره مهر منتشر شده، رونمایی شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و با حضور فرمانده سپاه استان، صبح امروز شنبه 13 دی‌ماه، کتاب‌های «آسایشگاه 14» و «لطیف» از تولیدات حوزه هنری استان در محل سپاه حضرت قائم(عج) استان سمنان رونمایی شد.

سردار حميد دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در آیين رونمایی از این کتاب‌ها گفت: سردار سليمانی برای نظام ايران اسلامی و منطقه يک نعمت بزرگ بودند.

وی با اشاره به ويژگی ولايت‌مداری شهيد سردار سليمانی افزود: سردار سليمانی ذوب در ولايت شده بودند و تمام توان خود را برای رفع دغدغه‌های ولايت به کار گرفته بودند.

دامغانی ادامه داد: يکی از دغدغه‌های رهبری امروز انتقال مفاهيم انقلاب به نسل‌های جوان است که متأسفانه تا امروز به‌طور شايسته در اين حوزه عمل نشده و بايد تلاش‌ها بيشتر شود.

مصطفی حسينی سرپرست حوزه هنری استان سمنان در اين ديدار گفت: حوزه هنری استان سمنان در حوزه تهیه و تدوین آثار فاخر در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فعالانه در تلاش است تا آثار ماندگاری را به چاپ برساند.

وی افزود: در سال جاری نیز با وجود شيوع کرونا و مشکلات موجود، تلاش شد تا توليد کتاب نسبت به سال‌های گذشته کاهش نداشته باشد.

کتاب «لطیف» خاطرات خودنوشت جانباز دوران دفاع مقدس ابوالفضل لطیف‌زاده به نویسندگی مرتضی حاجیان‌نژاد در 264 صفحه و کتاب «آسایشگاه 14» خاطرات آزاده علی اکبر امیراحمدی به نویسندگی محمدمهدی عبدالله‌زاده در 360 صفحه از سوی دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان سمنان توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند