رونمایی از پوستر و فراخوان دومین دوره جشنواره ملی شعر شهد شهود

02:000

دومین پوستر و فراخوان دومین دوره جشنواره ملی شعر شهد شهود با هدف گرامیداشت ایثار و مقاومت شیر زنان کشور در اندیمشک رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، دومین دوره جشنواره ملی شعر شهد شهود با هدف گرامیداشت ایثار و مقاومت شیر زنان کشور عزیزمان ایران در دفاع مقدس و نقش آنان در پشتیبانی جنگ تحمیلی در گستره ملی، اسفند ماه ۱۴۰۰ در اندیمشک برگزار خواهد شد.

حسین علیپور دبیر دومین جشنواره ملی شعر شهد شهود، ضمن اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در آفرینش آثاری با موضوع مادران شهدا توسط شاعران کشور یکی از اصلی ترین محور های این جشنواره را تبیین و زنده نگه داشتن ایثار و فداکاری مادران شهدا دانست.

وی ضمن اشاره به شرایط کلی شرکت در این جشنواره اظهار کرد: هر شاعر می‌تواند حداکثر ۵ اثر را، به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. دبیرخانه، ارسال کننده را صاحب اثر می‌شناسد و در صورت اثبات خلاف آن، اثر مربوط از روند داوری حذف خواهد شد، حق ویرایش آثار برای چاپ در مجموعه شعر جشنواره و سایر محصولات تبلیغی، نزد دبیرخانه جشنواره ملی شهد شهود، محفوظ است، ارسال اثر، به منزله پذیرش مقررات جشنواره است و از راه یافتگان به مرحله پایانی جشنواره در مراسم اختتامیه دعوت به عمل خواهد آمد.

علیپورافزود: شرکت‌کنندگان می‌توانند در همه قالب‌های شعری کلاسیک (غزل، مثنوی، رباعی و…) و نـو (نیمایی، سپید، و…) آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواه حداکثر تا ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

دبیر جشنواره شهد شهود ضمن اشاره به شرایط ارسال آثار عنوان کرد: شاعران از دو طریق سایت به نشانی www.shahdeshohod-festival.ir و ایمیل جشنواره به نشانی shahdeshohod.festival@gmail.com می توانند آثار خود را برای دبیرخانه دومین جشنواره شعر شهد شهود ارسال کنند.

شاعرانی که قصد ارسال اثر از طریق ایمیل را دارند باید آثار را به صورت تایپ شده در محیط ورد با قلم بی زر B zar و اندازه ۱۴ به دبیرخانه ارسال کنند همچنین ذکر نام و نام خانوادگی، کد ملی، استان، شهر محل سکونت، شمارۀ تلفن شاعر در صفحه اول، الزامی است.

حسین علیپور گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی www.shahdeshohod-festival.ir کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند