دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی برگزار می کند؛ 
رقابت شخصیت‌های پارسی در مسابقه ملی «پارس آرا»

02:000

نخستین مسابقه ملی «ارائه شخصیت پارسی» در ۵ رشته پویا نمایی و وب سریز، نشر مکتوب، نشر دیجیتال، بازی های ویدئویی و سرگرمی های فیزیکی توسط دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نخستین مسابقه ملی «ارائه شخصیت پارسی» با هدف تحول در سبک زندگی و بازار پردازی صنایع فرهنگی مبتنی بر شخصیت ها و مفاهیم فرهنگی بومی و ایرانی-اسلامی برگزار می شود تا با ارایه ظرفیت های فرهنگی و اقتصادی شخصیت ها، توجهات لازم برای سرمایه گذران، تولید کنندگان، توزیع کنندگان مروجان محصولات فرهنگی کودک و نوجوان به منظور جلب مشارکت های اقتصادی برای شخصیت پردازی های بومی و ایرانی-اسلامی فراهم شود.

بر این اساس، شرکت کنندگان در ۵ رشته پویا نمایی و وب سریز، نشر مکتوب شامل کتاب تصویری، رمان و پی نما کودک و نوجوان، نشر دیجیتال شامل برنامه های کاربردی کتاب تعاملی، کتاب گویا، قصه صوتی و پادکست، بازی های ویدئویی و سرگرمی های فیزیکی شامل اسباب بازی، بازی رومیزی و نمایش عروسکی به رقابت خواهند پرداخت.

این مسابقه چند رشته ای است و فرد یا گروه شرکت کننده برای شرکت در داوری، باید مجموعه ای از تصویرسازی، شناسنامه و طرح اولیه داستان زندگی شخصیت ها را ارائه کنند.

برگزاری نمایشگاه و اختتامیه این رویداد همراه با تجاری سازی آثار برتر و دعوت از شرکت های تولید فیلم و پویانمایی، ناشران، بازی سازان و سرمایه گذاران ملی خواهد بود.

مهلت ارسال آثار برای شرکت در این مسابقه تا ۳۰ آبان ۱۴۰۱ است و به برگزیده اول جایزه ۱۰۰میلیون تومانی به همراه تندیس مسابقه و به برگزیدگان اول در هر محور مسابقه یک سکه بهار آزادی به همراه لوح تقدیر مسابقه اهدا خواهد شد.

شرکت کنندگان برای ارسال آثار می توانند به سایت www.parsara.net  مراجعه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند