راه یابی ۵۵ اثر به مرحله داوری رویداد استعدادیابی اجرا و گویندگی شهرکرد

01:450

۵۵ اثر به مرحله داوری رویداد بزرگ استعداد بابی و اجرا و گویندگی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری راه یافت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، احسان قائدی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در این باره گفت: دبیرخانه این رویداد بیش از۱۰۰  اثر از نوجوانان و جوانان استان دریافت کرده بود  که در مرحله اول رویداد  ۵۵ اثر امتیاز لازم برای داوری دریافت کردند.

احسان قائدی افزود: این فراخوان در دو رده سنی هشت تا پانزده سال و پانزده سال به بالا  از سوی حوزه هنری منتشر شد که استقبال نوجوانان و جوانان از فراخوان بسیار خوب بود.

قائدی بیان کرد: داوری این آثار تا پایان مرداد ماه توسط هیات داوران انجام و بر این اساس افراد منتخب برای دور نهایی رویداد معرفی خواهد شد.

رئیس حوزه هنری گفت: زمان ارسال ویدیو ۱۵ تیر ماه بود که بعد از درخواست شرکت کنندگان تا پایان تیر ماه تمدید شد.

قائدی هدف از برگزاری این جشنواره را بستری برای دیده شدن استعداد های دیده نشده در استان اعلام کرد و افزود: کشف و پرورش استعدادها در رشته های مختلف هنری نیاز اصلی امروز جامعه است و باید تلاش کنیم پس از کشف استعداد های مختلف هنری زمینه پرورش این استعداد ها را در استان فراهم کنیم.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: استعداد های برتر این رویداد در اجرای برنامه های مختلف هنری در حوزه هنری استان استفاده خواهند شد و به صدا و سیما و دیگر مراکز فرهنگی و هنری نیز معرفی خواهند شد.

رویداد بزرگ استعداد یابی اجرا و گویندگی با مشارکت حوزه هنری انقلاب اسلامی و موسسه مشکات هنر شهرکرد برگزار شده است و اختتامیه این رویداد با حضور اجرا کنندگان و منتخبین رویداد در زمستان۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند