مسئول واحد بانوان حوزه هنری خوزستان خبر داد؛
راه‌اندازی کافه کتاب بانوان «یک خط روشنایی» در اهواز

01:130

هاجر ساکیه از راه‌اندازی کافه کتاب بانوان اهوازی با عنوان «یک خط روشنایی» به همت حوزه هنری خوزستان در اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، هاجر ساکیه مسئول واحد بانوان حوزه هنری خوزستان اظهار کرد: همزمان با راه‌اندازی واحد بانوان حوزه هنری تصمیم گرفتیم یک سری فعالیت‌ها ویژه بانوان علاقه‌مند برگزار کنیم.

وی افزود: در این راستا کافه کتاب بانوان اهوازی با عنوان «یک خط روشنایی» توسط دختران فعال در زمینه‌های فرهنگی و هنری تشکیل و استقبال خوبی از آن به خصوص از سوی دهه‌های ۷۰ و ۸۰ به عمل آمد.

وی اضافه کرد: طی نظرسنجی‌هایی که از سوی اعضای این کافه کتاب صورت گرفت، متوجه شدیم علاقه به نویسندگی در میان آنها زیاد است از این رو برنامه‌ریزی شد که یک کارگاه نویسندگی مرتبط با فضایی که تشکیل شده بود، برگزار شود.

ساکیه با بیان اینکه سطح مقدماتی این کارگاه (۶ آبان) در ۲ نوبت برگزار شد تصریح کرد: مدرس این حوزه حجت‌الاسلام شفیعی بود و در نظر داریم در آینده دوره‌های سطح یک و پیشرفته را نیز برای علاقه‌مندان برگزار کنیم.

وی از جمله اهداف برگزاری این کارگاه را کشف و شناسایی بانوان مستعد و علاقه‌مندان این حوزه که به هر دلیلی دیده نشدند، دانست و یاد آور شد: در نظر داریم کارگاه‌های دیگری همچون عکاسی و یادداشت‌نویسی نیز برای علاقه‌مندان برگزار کنیم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند