راهیابی فیلم «به خاطر دخترم» در جشنواره LIMPA انگلیس

01:320

فیلم کوتاه «به خاطر دخترم» به نویسندگی و کارگردانی محمد فرج‌زاده تولید حوزه هنری استان کردستان به بخش نهایی جشنواره بین المللی LIMPA London Film Festival راه پیدا کرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فیلم کوتاه «به خاطر دخترم» به کارگردانی محمد فرج‌زاده از هنرمندان شهرستان سقز تولید حوزه هنری استان کردستان به عنوان تنها نماینده سینمای ایران به بخش نهایی بهترین فیلم کوتاه داستانی جشنواره بین‌المللی LIMPA London Film Festival که در لندن برگزار می‌شود، راه پیدا کرد.

این جشنواره در بخش‌های فیلم بلند، فیلم‌ کوتاه، سریال، موزیک‌ویدئو، انیمیشن برگزار شده که در مجموع 155 فیلم به بخش‌های مختلف راه پیدا کرده‌اند و فیلم «به خاطر دخترم» برای کسب عنوان بهترین فیلم کوتاه به رقابت با دیگر راه‌یافتگان جشنواره می‌پردازد.

در این فیلم آیلین تیموری، مادیه امینی، کیانوش کریمی به عنوان بازیگر، زانیار لطفی به عنوان تصویربردار، کیانوش کریمی به عنوان صدابردار، ژیوار فرج‌زاده در بخش عکاسی، محمدحسین اسحاقی در بخش اصلاح رنگ، امیر شاهروخی در بخش موسیقی، مهدی جمشیدیان به عنوان صداگذار و میکس صدا و مهران عبدالله‌نژاد به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز محمد فرج‌زاده را که علاوه بر نویسندگی و کارگردانی تدوین فیلم را نیز به انجام رسانده است یاری کرده‎اند.

فیلم «به خاطر دخترم» با هدف مبارزه با آسیب‌های اجتماعی تولید 1398 حوزه هنری استان کردستان است که در آن داستان خانواده‌ای را بازگو می‌کند که در آن به دلیل درگیری پدر خانواده با اعتیاد ناچار به یک تصمیم‌گیری می‌شوند.

این فیلم پیش از این نیز در جشنواره‌های متعدد داخلی و خارجی حضور و موفقیت‌هایی را نیز کسب کرده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند