راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی دانشگاه سوره با شعار «به رهبری حسین (ع)»

01:340

دانشگاه سوره، روز دوشنبه ۵ مهرماه ۱۴۰۰، همزمان با اربعین حسینی ۱۴۴۳، کاروان راهپیمایی اربعین را، با حضور پرشور دانشجویان، استادان و مسئولین دانشگاه، از مقابل درب ساختمان مرکزی سوره تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، روز دوشنبه ۵ مهرماه ۱۴۰۰، همزمان با اربعین حسینی ۱۴۴۳، کاروان راهپیمایی اربعین، با حضور پرشور دانشجویان، استادان و مسئولین دانشگاه، از مقابل درب ساختمان مرکزی سوره تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد.

این پیاده‌روی ۴ ساعته، پس از قرائت زیارت پر فیض اربعین، از مقابل درب دانشگاه آغاز شد و تمامی زائران این کاروان، با حرکت منظم به ستون و با رعایت نکات و دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله تقریبی یک و نیم متری، جلوه‌ای باشکوه از پیاده‌روی اربعین را در تمام طول مسیر به نمایش گذاشتند.

همچنین در این برنامه که دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع) و دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز حضور داشتند،  پیام اتحاد و انسجام محورهای مقاومت به رهبری امام حسین (ع) در روز اربعین حسینی ۱۴۴۳ با در دست داشتن ۱۵ پرچم از کشورها و لشکرهای محور مقاومت، توسط زائران و همچنین پرچم اصلی کاروان و حمایل‌های سردوشی خواهران با شعار «به رهبری حسین (ع)» مخابره شد که مورد توجه بسیاری از مردم، خبرنگاران و عکاسان در طول مسیر راهپیمایی قرار گرفت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند