«رادیو روستا» همزمان با سال نو تبری در حوزه هنری مازندران برگزار می شود

01:130

محفل فرهنگی و تاریخ شفاهی رادیو روستا با نگاهی به پیدایش و کارنامه این برنامه (از ابتدا تاکنون) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر و علاقمندان به رادیو، ساعت ۱۸ یکشنبه ۲ مرداد نشست تاریخ شفاهی رادیو روستا در این مرکز صورت خواهد گرفت.

سید رحیم موسوی ساروی کارشناس مسئول دفتر پژوهش و آموزش حوزه هنری مازندران در این باره گفت: تاریخ شفاهی برنامه رادیویی « رادیو روستا» یکی از موضوعات دوره آموزشی آنلاین با حضور دکترنورایی بوده که پس از تصویب توسط یکی ازاعضای این دوره به انجام رسید.

وی ادامه داد: از آنجا که حوزه هنری مازندران در سند تحول خود به مقوله زیست بوم نیز توجه ویژه ای دارد، محفل فوق به عنوان یکی از برنامه های مرتبط با سند تحول با رویکرد بوم مازندران برگزار خواهد شد تا به ابعاد مختلف آن از منظر پیدایش، کارنامه و بازتاب پرداخته شود.

موسوی ساروی گفت: دکتر اکبر نصراللهی استاد علوم ارتباطات و دکتر محمد صالح ذاکری زبانشناس از سخنرانان این برنامه خواهند بود و تنی چند از پیشکسوتان رادیو نیز در این برنامه به خاطره گویی خواهند پرداخت.

برنامه رادیو دریا از برنامه های قدیمی صدای مرکز مازندران (شبکه تبرستان) بوده است که همواره شنوندگان بسیاری داشته و در اشاعه فرهنگ مازندران نقش ارزنده ای داشته است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند