رئیس عقیدتی سیاسی اردبیل با هنرمندان حوزه هنری دیدار کرد

01:590

نشست تبیینی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل با هنرمندان و همکاران حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نشست تبیینی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان، حجت ­الاسلام موسوی، با هنرمندان و همکاران حوزه هنری در صبح روز چهارشنبه ۲۵ آبان در محل حوزۀ هنری انقلاب اسلامی استان اردبیل برگزار شد.

در این نشست که جمعی از هنرمندان و نویسندگان استان نیز در آن حضور داشتند درباره اتفاقات اخیر و نیز تعاملات آتی حوزه و نیروی انتظامی بحث و گفتگو شد و در پایان حاضران در جلسه پرسش­‌هایی مطرح کردند.

امیر رجبی رئیس حوزه هنری اردبیل لزوم بها دادن به فرهنگ و سرمایه­‌گذاری در این زمینه را گوشزد کرد و گفت: آثار کم­ کاری ­های حوزه فرهنگ، در اتفاقات اخیر نمود داشت. اولویت دادن به فرهنگ و هنر می ­تواند در مدیریت مسائل اجتماعی بسیار مؤثر باشد و تولیدات فرهنگی و هنری بایستی رسالت خود را به نفع جریان انقلاب ایفا کنند.

حجت ­الاسلام موسوی نیز با بیان اینکه از نوجوانی در زمینه فرهنگ و هنر فعالیت داشته­ اند، حضور در میان هنرمندان را «حضور در وطن» دانست و گفت: هنر و ادبیات و ذوق‌­های مشترک ما را دور هم جمع کرده است.

وی در ادامه به خطری که پایگاه اجتماعی نیروی انتظامی را تهدید می­کند اشاره کرد و افزود: دشمن پایگاه اجتماعی پلیس را بمباران کرده است و ما با سکوت و تولید نکردن محتوا صحنه را خالی گذاشته­ ایم. اغتشاشات ریشه فرهنگی دارد و راهکار برون ­رفت از این شرایط تولید محتواست.

حجت ­الاسلام موسوی برای همکاری با هنرمندان اعلام آمادگی کرد و گفت: بستر فرهنگی نیروی انتظامی باز است، به ­طور حرفه ­ای برنامه ریزی شده است و در ما به روی تمام هنرمندانم باز است. من را به­ عنوان فعال فرهنگی و هنری بشناسید که معتقدم  «کم مِّن فِئَةٍ قَلِیلَةٍ غَلَبَت فِئَةً کثِیرَةَ بِإِذْنِ اللَّه» و در کنار شما ایستاده­ام.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند