طی پیامی؛
رئیس حوزه هنری عروج ملکوتی مادر شهید شهریاری را تسلیت گفت

01:510

محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، طی پیامی درگذشت مادر دکتر مجید شهریاری از شهدای هسته‌ای را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مادر شهید دانشمند هسته‌ای ایران پس از ۱۱ سال تحمل رنج فراق، به فرزند شهیدش پیوست. مادر شهید شهریاری از هفته گذشته به علت درگیری با بیماری کرونا به کما رفته بود که متأسفانه امروز در اثر این بیماری درگذشت. از این رو محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت این مادر بزرگوار را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

«إِنَّا لِلَّٰهِ وَ إِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

عروج روح بلند ام الشهید، حاجیه خانم زینعلی، مادر بزرگوار شهید عالی‌مقام دکتر مجید شهریاری باعث تألم بسیار علاقه‌مندان و رهروان حرکت عظیم انقلاب اسلامی شد.

پدر و مادر شهدا، مانند فرزندان مجاهدشان، منبع و سرچشمۀ دلیری و شجاعت، جهاد و استقامت و سربازی ولایت هستند.

فقدان‌های این‌چنین، حقاً برای همۀ ما ثلمه و خسارت بزرگی است.

این ضایعه را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانوادۀ معظم شهید شهریاری و عموم علاقه‌مندان انقلاب اسلامی تسلیت عرض می‌کنم.

محمدمهدی دادمان
۵ شهریور۱۴۰۰»

گفتنی است، شهید مجید شهریاری دانشمند فرزانه و استاد فیزیک هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی ایران، ۸ آذر ۱۳۸۹ در تهران توسط رژیم صهیونیستی و با همکاری اطلاعاتی منافقین در یک عملیات تروریستی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهید شهریاری از سال ۸۳ تا زمان شهادت نماینده دانشگاه شهید بهشتی در امور اجرایی همکاری با سازمان انرژی هسته‌ای بود. وی همچنین عضویت در انجمن هسته‌ای ایران، مدیریت گروه کاربرد پرتوها، عضویت در شورای آزمایشگاه و شورای فناوری دانشگاه، عضویت در کمیته تخصصی فنی و مهندسی هیئت ممیزه، مشاور جمهوری اسلامی ایران در پروژه سزامی و برگزاری چهار کمیته علمی و کارگاه آموزش را در پرونده اجرایی خود داشت.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند