دیدار فعالان ادبیات کودک و نوجوان با رییس حوزه هنری قم

01:210

در این دیدار جمعی از فعالان حوزه ادبیات کودک و نوجوان به بیان ظرفیت‌های ادبیات کودک و نوجوان در شهر قم و دغدغه‌های خود در این عرصه پرداختند.

به گزارش وابط عمومی حوزه هنری، در دیدار فعالان ادبیات کودک و نوجوان قم با دکتر محمدعلی روزبهانی رییس حوزه هنری استان قم که به مدیریت سیدعلی نقیب برگزار شد، نویسندگان و شاعران ادبیات کودک و نوجوان به بیان دیدگاه‌های خود و ظرفیت‌های ادبیات کودک و نوجوان شهر قم پرداختند.

در ادامه رئیس حوزه هنری استان قم نیز با بیان جایگاه ادبیات کودک و نوجوان قم که به عنوان قطب دوم ادبیات کودک و نوجوان کشور مطرح است، به ضرورت تشکیل مستمر جلسات هفتگی و ماهانه ادبیات کودک و نوجوان تاکید کردند و آمادگی حوزه هنری را برای حمایت از این جلسات اعلام نمودند.

در این دیدار محمود پوروهاب شاعر و مدیر مسئول نشریات کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی، علی باباجانی نویسنده و سردبیر مجله کودک سنجاقک، سمیه سلطان‌پور کارگزار ادبی، معصومه میرابوطالبی نویسنده و مدرس ادبیات کودک و نوجوان، زهرا عبدی نویسنده و فعال عرصه کتاب کودک، اکرم الف خانی شاعر و مسئول بخش ادبی کانون پرورش فکری مرضیه تاجری و سعید عسکری هر دو از فعالان شناخته‌شده‌ی ادبیات کودک و نوجوان، حضور داشتند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند