دیدار رییس حوزه هنری مازندران با مدیران و جمعی از کارکنان امور سینمایی استان

02:000

مهدی معصومی گرجی با حضور در سینما سپهر ساری و دیدار با مدیران امور سینمایی مازندران، ضمن تبریک روز سینما، درباره برنامه های پیش روی این مرکز با آنان گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، ۲۱ شهریور مهدی معصومی گرجی، با حضور در بزرگترین سینمای فعال مرکز استان، در جریان روند فعالیتهای امور سینمایی مازندران قرار گرفت.

وی در این دیدار که به مناسبت روز ملی سینما صورت گرفت، ضمن قدردانی از تلاش و پیگیری های سعید پورقاسم مدیر امور سینمایی حوزه هنری و همکارانش در  پیشبرد برنامه های این مرکز، سینما را یکی از مهمترین مراکز فرهنگی از منظر اثرگذاری و اشاعه ارزشهای انسانی در جامعه ( و اخلاق مداری در خانواده ها) برشمرد.

رییس حوزه هنری مازندران، با یادآوری جریان توسعه فضاهای فرهنگی هنری (با رویکرد عدالت) به عنوان یکی ازمنویات مقام معظم رهبری و اهداف امور سینمایی گفت: پس از احداث و راه اندازی پردیس سینمایی مهر همافران نوشهر،  همکاران امور سینمایی باید برای بازسازی و بهسازی سینماهای تحت پوشش حوزه هنری و یا شهرهای دارای موقعیت ( بر اساس اولویت های موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز) تلاش و برنامه ریزی کنند.

معصومی گرجی روز سینما را فرصتی برشمرد که در آن کارنامه یکساله فعالیت های امور سینمایی توسط مدیران و نیروهای سخت کوش این مجموعه ارزیابی و آسیب شناسی شود.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از تلاش نیروهای توانمند سینماهای استان و با اشاره به نزدیکی زمان احداث پردیس سینمایی ایران ساری گفت: علاوه بر ساخت این مجموعه فرهنگی هنری، تغییرات و افزایش سالنهای سینماهای سپهر ساری و بهمن آمل نیز با سرعت عملیاتی شود.

رییس حوزه هنری مازندران افزود: مردم ما شایسته بهترین ها هستند و سینما ها نیزباید از تمام جهت اعم از رفتار پرسنل تا امکانات موجود دارای بالاترین استانداردها باشند.

شایان ذکر است که حوزه هنری مازندران با داشتن چهار سینمای فعال در شهرهای بهشهر، ساری، آمل و نوشهر به اکران تولیدات سینمایی ایران در مازندران می پردازد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند