«دومین نشان مردی» توسط سوره مهر منتشر شد

01:220

کتاب طنز «دومین نشان مردی» نوشته مهرداد صدقی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مجموعه‌ داستان طنز «دومین نشان مردی» نوشته مهرداد صدقی، به‌تازگی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این‌ کتاب مجموعه داستان‌های طنزی است که با شخصیت‌های ثابت و رویدادهای متوع طنزآمیز خلق شده‌اند. همچنین نویسنده در نگارش تمام بخش‌های این اثر سعی کرده احساس آرامش و حس خوب زندگی را به مخاطبان انتقال دهد که با اتمام این کتاب در مخاطب همراه با لبخند، یک آرامش روحی و ذهنی ایجاد شود.

صدقی، جایی درباره کتاب پیش‌ِ رو، عنوان کرده هرکس این‌ کتاب را بخواند حتماً به هرکس که دوست دارد آن را هدیه می‌دهد، چون یک‌ ماجرای عاشقانه و همچنین فضاهای شاد و نوستالژیکی را در خود جا داده است.

در کتاب «دومین نشان مردی»، وقایع و موقعیت‌های طنزآمیز دوره دانشجویی به قلم مهرداد صدقی به رشته تحریر درآمده و برای افرادی که دوره دانشجویی را تجربه کرده‌اند، یادآور خاطرات و همچنین برای افرادی که ذهنیتی از فضای دانشجویی ندارند، می‌تواند جذاب باشد. نویسنده، کتاب را از زبان حامد، دانشجویی که در حال نوشتن پایان‌نامه خود است نقل می‌کند. هر روز و در هنگام نوشتن پایان‌نامه اتفاقات و بحث‌های جالبی پیرامون حامد اتفاق می‌افتد که روند نوشتن پایان‌نامه را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد و داستان را به طنز مبدل می‌کند.

این‌ کتاب با ۲۰۹ صفحه چاپ شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند