دومین جلسه رویداد آموزشی «تئاتر بچه های مسجد» در ارومیه به کار خود پایان داد

02:000
دومین جلسه رویداد آموزشی «تئاتر بچه های مسجد» یکم مرداد ماه سال جاری در سالن اجتماعات حوزه هنری آذربایجان غربی به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، دومین جلسه رویداد آموزشی تئاتر بچه های مسجد در روز نخست اجرای خود با نگاهی به اجرای تئاتر و اهمیت موضوع های آن در صورت مساجد یکم مرداد ماه سال جاری در سالن اجتماعات حوزه هنری آذربایجان غربی به کار خود پایان داد.
در این جلسه که با حضور ۳۵ نفر از مربیان رشته تئاتر از استان‌های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و اردبیل و با تدریس « حسین فدایی حسین و محمدرضا آزاد» از اساتید رشته تئاتر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری برگزار گردید ؛ ویژگی های هنر تئاتر و مولفه های یک اثر دراماتیک مورد بررسی قرار گرفت.

در همین راستا خصوصیات یک بازیگر در تئاتر مسجد، موضوع های تئاتر در مساجد، دلایل توجه به اجرای تئاتر در سطح مسجد ها و مقایسه تطبیقی تئاتر در مساجد با نمونه های مشابه آن در کشورهای خارجی به خصوص اجرای هنری در سطح کلیساها از دیگر مواردی بود که در دومین جلسه روز نخست رویداد آموزشی تئاتر بچه های مسجد در ارومیه مطرح شدند.

رویداد آموزشی تئاتر بچه‌های مسجد دوره ای آموزشی با هدف رشد و توسعه اجراهای نمایشی در سطح مساجد منطقه شمال غرب کشور است که از یکم تا سوم مردادماه سال جاری در قالب پنج جلسه به همت مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و واحد نمایش حوزه هنری آذربایجان غربی با حضور ۳۵ از مربیان رشته تئاتر از استان‌های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی و اردبیل و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و سپاه شهدای ارومیه در سالن اجتماعات حوزه هنری استان برگزار می شود.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند