راوی کتاب زیباترین روزهای زندگی:
دوست دارم کتاب زندگی‌ام به دست اهلش برسد/ رهبرمان را تنها نگذاریم

02:000

سیده فوزیه مدیح با بیان اینکه کتاب زیباترین روزهای زندگی برای نسل جوان نوشته شده تاکید کرد که دوست دارد این کتاب به دست اهلش برسد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری به نقل از ایبنا، سیده فوزیه مدیح، راوی کتاب زیباترین روزهای زندگی عنوان کرد: کتاب زیباترین روزهای زندگی در واقع برای نسل جوان نوشته شده  و من دوست دارم روزی را ببینم که این کتاب در دسترس جوانانمان قرار بگیرد و آنها بتوانند از کتاب مذکور استفاده کنند.

وی افزود: کتاب زیباترین روزهای زندگی اگرچه با روایت سختی‌های دوران جنگ، شهادت‌ها و مجروحیت‌ها زوایای تلخی دارد اما از شیرینی‌های خاص خودش هم برخوردار است. من با روایت  این کتاب در واقع معامله‌ای با خداوند کرده‌ام و در روایتش از جمله ما رایت الا جمیلا که سخن گهربار حضرت زینب(س) است، وام گرفته‌ام.

راوی کتاب زیباترین روزهای زندگی بیان کرد: من از بدو تولد در خانه‌ای زندگی کردم که مکتب قرآن در آن توسط مادربزرگم به ۵۰ کودک آموزش داده می‌شد، سپس به عنوان نوجوانی که در یک خانواده سنتی رشد کرد انقلاب را تجربه کردم و سپس جنگ به عنوان یک اتفاق وارد زندگی‌ام شد. من به عنوان یک مددکار در جبهه جنگ و کنار همسرم قرار داشتم. ازدواج ما عمری ۶ ماهه داشت زیرا همسرم در عملیات آزادسازی خرمشهر به شهادت رسید و هم‌اکنون مزارش در شهر آبادان است. خاطرات آن روزها در کتاب زیباترین روزهای زندگی ذکر شده‌اند تا اسوه‌ای برای جوانان امروز باشند. کتاب مذکور حاصل ۱۱یا ۱۲سال از عمر من بوده و هم‌اکنون در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه شده است.

مدیح گفت: پیام کتاب زیباترین روزهای زندگی برای مردم امروز ایران این است که در وهله اول رهبرمان را تنها نگذاریم، مطیع امر ولایت فقیه باشیم و زندگی رهبر را الگوی زندگی خودمان قرار دهیم. ما در دوران جنگ با وجود سختی‌ها و آوارگی‌ها  امام را تنها نگذاشتیم و به هر آنچه ایشان می‌گفتند، عمل می‌کردیم. زندگی شهدا بسیار ساده و بی‌آلایش بود.

وی بیان کرد: امروز نمی‌توان از کسی خواست که همچون شهدا زندگی کند اما حداقل می‌توان در مواجهه با بحران‌های فعلی همچون گرانی کمی عاقلانه‌تر و منطقی‌تر فکر کرد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند