دعوت به ضیافت لبخند با خندیشمندان حوزه هنری فارس

01:470

نشست هفتگی طنزخوانی «خندیشه» چهارشنبه شب‌ها در فضای مجازی میزبان علاقه‌مندان طنز است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، عبدالرضا قیصری دبیر محفل طنز «خندیشه» ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به سبب بروز همه‌گیری کرونا مدتی است که امکان برگزاری حضوری جلسات خندیشه را نداریم، لذا به برگزاری برخط یا آنلاین این رویداد روی آورده‌ایم.

وی افزود: این جلسات هر هفته چهارشنبه‌ها از ساعت 22 برگزار می‌شود و در چند هفته نخست نیز این رویداد به میزبانی صفحات مجازی برخی از هنرمندان و اعضای مجموعه طنز خندیشه برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری استان فارس ادامه داد: در هفته‌های اخیر صفحه @abdoreza_gheisari در اینستاگرام میزبان این محفل است و این هفته نیز در چهارمین نشست، علاقه‌مندان می‌توانند در همین صفحه تماشاگر طنزخوانی دوستان هنرمند باشند.

مسئول دفتر طنز حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس تصریح کرد: در این جلسات به سبب ویژگی‌های فضای مجازی دستمان بازتر است و امکان دعوت از طنزپزدازان سایر استان‌ها و چهره‌های ملی را نیز داریم.

قیصری افزود: در هفته‌های گذشته نیز برخی از این چهره‌های مطرح طنز را دعوت کردیم و امیدواریم با ادامه این روند و دعوت از سایر هنرمندان مطرح ملی، فضایی برای تبادل افکار و آثار بین آنان و هنرمندان فارس پدید آید.

وی در پایان گفت: محفل طنز «خندیشه» در دوسه سال اخیر توانست خونی تازه در رگ‌های طنز فارس جاری کند و امیدواریم این امکان تازه نیز ما را در باززایی و نوزایی در مسیر طنز متعهدانه و ارزشمند یاری کند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند