درخشش تولیدات حوزه هنری مازندران در جشنواره «فانوس»

01:110

پنج اثر از تولیدات حوزه هنری مازندران در نخستین جشنواره استانی «فانوس»، به عنوان آثار برگزیده در بخش‌های مختلف شناخته شدند.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، چهارشنبه ۲۸ مهرماه، نخستین جشنواره استانی تولیدات هنری «فانوس» با معرفی برگزیدگان پایان گرفت.

در این رویداد فرهنگی هنری که با رقابت آثار دفاع مقدسی صورت گرفت، تولیدات حوزه هنری مازندران در رشته‌های نمایشنامه، موسیقی، پوستر، فیلم کوتاه و نقاشی به عنوان آثار برگزیده معرفی شدند.

در این جشنواره نمایشنامه «میانبر» اثر سجاد بحری، تصنیف موسیقایی «نسل بیدار» اثر فرزاد محمدنژاد، پوستر شهدای غواص با عنوان «ماهی» کاری از جمال‌الدین رمضانی، نقاشی «راهیان کربلا» اثر کیانوش نظری و فیلم کوتاه داستانی «مهمانی خوبان» به کارگردانی سید معصومه حجازی (از تولیدات اخیر این مرکز)، به عنوان کارهای برگزیده جشنواره فانوس در بخش‌های مختلف اعلام شدند.

شایان ذکر است که جشنواره استانی فانوس با اجرای اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، خردادماه امسال در رشته‌های طراحی پوستر، نمایشنامه، نقاشی دستی و دیجیتال، نماهنگ، عکس، فیلم داستانی و مستند، فراخوان خود را منتشر ساخت و در نهایت با حضور بیش از ۷۰۰ اثر به داوری و معرفی آثار برتر پرداخت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند