دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی «تولید انیمیشن‌های قرآنی خانگی» منصوب شد

01:380

با حکم معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الله ناظری سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان، به عنوان دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی «تولید انیمیشن‌های قرآنی خانگی» منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این حکم آمده است: «معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ترویج و گسترش فرهنگ و معارف قرآن و اهل بیت (ع) و حمایت از تولید آثار و محصولات ممتاز قرآنی، جشنواره‌های مختلف را با همکاری نهادها، مؤسسات و فعالان فرهنگی و قرآنی کشور برگزار می‌کند.

بر این اساس و بنابر پیشنهاد مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآن و عترت و با توجه به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان «دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی تولید انیمیشن‌های قرآنی خانگی» منصوب می‌نمایم.

نخستین جشنواره بین‌المللی تولید «انیمیشن‌های قرآنی خانگی» توسط حوزه هنری کودک و نوجوان با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد اسلامی و همکاری مؤسسه «سپهر سوره هنر» حوزه هنری برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند در سه گروه کودک، نوجوان و بزرگسال در این جشنواره شرکت کنند.

این جشنواره در تکنیک استاپ‌موشن و در سه بخش اصلی، ویژه و آزاد برگزار می‌شود که موضوعات بخش اصلی جشنواره شامل قرآن و سبک زندگی، نماز و ارتباط با خدا، پاکیزگی و نظم، راستگویی، سپاسگزاری، مسئولیت‌پذیری‌ و امانتداری بوده و در بخش ویژه نیز علاقه‌مندان می‌توانند آثاری با موضوع مقاومت و شهید حاج قاسم سلیمانی تولید کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مؤسسه سپهر سوره هنر به نشانی artfest.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند