دبیر جشنواره طنز «دادخند» یزد معرفی شد

02:000

با حکم رییس کل دادگستری استان یزد، مسئول دفتر طنز حوزه هنری یزد به عنوان دبیر نخستین جشنواره شعر طنز «دادخند» منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در مراسمی با حضور سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور، غلامعلی دهشیری رییس کل دادگستری استان یزد و جمعی از مدیران، هنرمندان، شاعران و طنزپردازان، حجت‌الاسلام مهدی پرنیان به عنوان دبیر نخستین جشنواره شعر طنز عدلیه «دادخند» معرفی شد.

در این حکم آمده است:

ارتقاء سطح آگاهی و ایجاد زمینه‌های اهتمام به حقوق شهروندی، سنگ بنای توسعه و پیشرفت هر جامعه‌ای است، لذا جا دارد ظرفیت‌های فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای را تجمیع کرده و برای تحقق این رسالت مهم در جامعه گام برداشت.

برادر ارجمند حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی پرنیان

نظر به تجربیات ارزشمند و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان دبیر اولین جشنواره شعر طنز عدلیه «دادخند» در استان یزد منصوب می‌شوید.

امید است همراه با توفیق الهی، تلاش مضاعف و خلاقیت در انجام امور محوله پیروز و سربلند باشید.

حجت‌الاسلام مهدی پرنیان شاعر، طنزپرداز و مسئول دفتر طنز حوزه هنری استان یزد، چندین مرتبه در دیدار شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر معظم انقلاب حضور داشته و به شعرخوانی پرداخته است.

وی همچنین در جشنواره‌ها و محافل ادبی خوش درخشیده و اشعار طنز وی در محافل ادبی و فضای مجازی نظر مخاطبان را جلب کرده است.

نخستین جشنواره شعر طنز «دادخند» در راستای اجرای سند تحول و تعالی قوه قضاییه و ایجاد زمینه‌های ارتباط بیشتر دستگاه قضایی با اقشار تأثیرگذار اجتماعی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان تا پایان روز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ فرصت دارند آثار طنز خود را در موضوعات و قالب‌های مطرح شده در متن فراخوان به رایانامه dadkhandyazd@gmail.com ارسال کنند.

آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان جشنواره همزمان با هفته قوه قضاییه به میزبانی شهر میراث جهانی یزد برگزار می‌شود.

این جشنواره به همت دادگستری کل استان یزد و با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان یزد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند