با حکم رئیس حوزه هنری قم؛
دبیر اجرایی جشنواره نمایش بچه‌های مسجد استان قم منصوب شد

01:460

امین علوی مسئول دفتر بچه‌های مسجد، به عنوان دبیر اجرایی جشنواره نمایش بچه‌های مسجد استان قم منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، امین علوی مسئول دفتر بچه‌های مسجد با حکمی از سوی محمدعلی روزبهانی رئیس حوزه هنری استان قم، به عنوان دبیر اجرایی جشنواره نمایش بچه‌های مسجد استان قم منصوب شد.

این حکم عصر سه‌شنبه ۲۵ آبان‌ماه در نشستی با حضور رئیس حوزه هنری استان و مسئولان و کارشناسان واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری قم به امین علوی‌نیا ابلاغ شد.

در حکم ابلاغی رئیس حوزه هنری قم آماده است؛

«جناب آقای امین علوی‌نیا

نظر به سوابق و تجربیات چند ساله شما در زمینه فعالیت نمایش بچه‌های مسجد که ثمرات فراوانی را به همراه داشته به موجب این حکم مسئولیت «دبیر اجرایی جشنواره نمایش بچه‌های مسجد استان قم» را به شما ابلاغ می‌نمایم. امید می‌رود تا با استعانت از خداوند منان، بهره بردن از تجربه دوره‌های گذشته، مشاوره اساتید و نیز به کارگیری ظرفیت باشگاه تئاتر تجربه و بدنه حوزه هنری استان قم بتوانید فعالیت نمایش در سطح مساجد قم، شهر و روستاهای اطراف را ارتقاء داده و ضمن شناسایی گروه‌های فعال زمینه تقویت آثار، آموزش‌، تربیت، و نیز ‌اجرا در مسجد محل و دیگر مساجد استان، شرایط برگزاری جشنواره نمایش بچه‌های مسجد و ایجاد انگیزه و رقابت را فراهم آورید. برایتان در این مسیر خطیر یاری ایزد منان را مسئلت دارم.»

جشنواره بچه‌های مسجد هر سال دو مرحله و با حضور گروه‌هایی متشکل از نوجوانان مساجد کشور برگزار می‌شود. گروه‌های تئاتر مساجد ابتدا در جشنواره‌ای استانی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و سپس گروه‌های منتخب راهی جشنواره کشوری می‌شوند.

جشنواره استانی نمایش بچه‌های مسجد به همت حوزه هنری استان قم، سازمان فرهنگی هنری شهرداری و کانون فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند