دبیران هنری و اجرایی نخستین جشنواره استانی «شهری در آسمان» معرفی شدند

02:000

محمدعلی خامه‌پرست دبیر هنری بخش داستان، حسن علی‌پاکزاد دبیر هنری بخش شعر و رضا اسم‌خانی به‌عنوان دبیر اجرایی نخستین جشنواره استانی «شهری در آسمان» معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، امیر نعمتی رئیس حوزه هنری استان زنجان در احکامی جداگانه دبیران هنری و اجرایی دو بخش نخستین جشنواره استانی انقلاب اسلامی در آئینه شعر و داستان «شهری در آسمان» را معرفی کرد.

بر اساس این احکام محمدعلی خامه‌پرست مسئولیت دبیری هنری بخش داستان، حسن علی‌پاکزاد به عنوان دبیر هنری بخش شعر، همچنین رضا اسم‌خانی مسئولیت دبیر اجرایی این رویداد ادبی را بر عهده گرفتند.

محمدعلی خامه‌پرست متولد ۱۳۵۰ از نویسندگان پیشکسوت استان است. مجموعه‌های «۱۳۰۰۰ گلوله»، «ماه عسل در تیمارستان»، «دشت لاله»، «پرچمی در میدان مین» و… تاکنون از وی به چاپ رسیده است.

حسن علی‌پاکزاد متولد ۱۳۵۵ او از شاعران معاصر فارسی زبان است. وی آثار «ماشین حساب کوچک من جای گریه نیست» و «راه را برداشت» و … تاکنون از وی به چاپ رسیده است.

رضا اسم‌خانی نیز متولد ۱۳۶۶ است. وی نیز از شاعران معاصر فارسی زبان و از فعالان فرهنگی استان در حوزه شعر و ادبیات است و تاکنون کتاب‌های «رو چشام قدم بزن»، «یک ربع به یک» و «چهل برگ» از وی به چاپ رسیده است.

مهلت ارسال اثر به این رویداد ادبی نیز تا ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۹ اعلام شده است که فراخوان و جزئیات شرکت در این رویداد ادبی در سایت www.artzanjan.ir قرار دارد و متقاضیان می‌توانند آثار خود را از طریق شماره واتساپ ۰۹۱۲۶۴۲۲۴۶۵ و یا ایمیل Artzanjan.pr@gmail.com به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

نخستین جشنواره استانی انقلاب اسلامی در آئینه شعر و داستان «شهری در آسمان» به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان زنجان و همکاری سازمان بسیج هنرمندان، انجمن‌های ادبی صراط، اشراق و فریاد برگزار می‌شود که آیین اختتامیه این جشنواره فروردین‌ماه ۱۴۰۰ همزمان با بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

گفتنی است، این جشنواره به منظور گسترش فعالیت‌های هنری در عرصه شعر و داستان، کشف استعدادهای جوان و برتر و بهره‌مندی از آثار شاعران و داستان‌نویسان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند