داوری مسابقه بین‌المللی «فلسطین تنها نیست» انجام شد

01:110

داوری مسابقه بین‌المللی «فلسطین تنها نیست» در سه بخش کارتون، کاریکاتور و پوستر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، داوری مسابقه بین‌المللی «فلسطین تنها نیست» در سه بخش کارتون، کاریکاتور و پوستر در روز سه‌شنبه ۱۶ دی‌ماه به پایان رسید.

این داوری توسط دو تیم داوری خارجی خانم‌ها کریستینا برنازانی از ایتالیا و ایزابلا کوالسکا ویسزورک از لهستان و آقایان روسم از مالزی و لوییس کارلوس فرناندز از برزیل، به شکل اینترنتی صورت گرفت و داوران ایرانی دکتر محمد خزایی، مسعود ضیایی زردخشویی، عباس ناصری، مسعود شجاعی‌طباطبایی و سعید صادقی، به شکل حضوری در محل واحد تجسمی حوزه هنری صورت گرفت.

در هر بخش سه نفر برگزیده اول تا سوم مشخص شدند که به هر نفر به ترتیب ۲۰۰۰ یورو، ۱۵۰۰ یورو و ۱۰۰۰ یورو ، تندیس و لوح تقدیر اهدا خواهد شد، در عین حال در هر بخش از پنج نفر تقدیر صورت می‌گیرد و فینالیست‌ها نیز در هر بخش ۲۰ نفر هستند.

با توجه به اینکه تلاش زیادی برای آماده‌سازی و چاپ کاتالوگ (نزدیک به ۴۰۰ صفحه) در حال انجام است و پروسه طراحی، گرفتن فیپا و چاپ با کیفیت کتاب در زمان پیشنهادی (یعنی روز غزه در ۲۹ دی‌ماه ) میسر نیست، با هماهنگی‌های به عمل آمده در کوتاه‌ترین زمان بعد از تاریخ اعلام شده، نتایج به اطلاع هنرمندان خواهد رسید.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند