داوران مسابقه «فصل کارتون ۲» معرفی شدند

01:220

خانه کاریکاتور اصفهان داوران فصل دوم مسابقه فصلی کارتون خود را معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، داوران این دوره از مسابقه فصلی کارتون خانه کاریکاتور اصفهان، آقایان مسعود ضیائی، آیت نادری و خانم نگین نقیه هستند.

«فصل کارتون ۲» با موضوع دردسرهای تولید و کارآفرینی در بخش اصلی و نقش صنایع پیشرو در توسعه کشور در بخش ویژه برگزار می‌شود.

آخرین مهلت شرکت در این مسابقه تا دهم شهریورماه است و پس از پایان مهلت ارسال آثار داوری آثار آغاز خواهد شد.

در معرفی داوران این جشنواره باید گفت، مسعود ضیائی بیش از ۱۳۵ جایزه در زمینه کارتون دارد و در داوری بیش از ۵۰ جشنواره همکاری داشته است، از همکاری این هنرمند در مطبوعات می‌توان به نشریات «بی قانون»، «بچه‌ها گل‌آقا»، «کیهان کاریکاتور» و «طنز و کاریکاتور» اشاره کرد.

آیت نادری دیگر داور این مسابقه متولد ۱۳۵۹ است و دارای کارشناسی ارشد ارتباط تصویری است. وی مدرس دانشگاه هنر اصفهان است و علاوه برکارتون و کاریکاتور کارگردانی انیمیشن را برعهده داشته است. وی همچنین جوایز بین‌المللی زیادی در زمینه کارتون و انیمیشن داشته و مدیر آکادمی آیت کارتون است.

نگین نقیه دیگر داور «فصل کارتون ۲»، متولد ۱۳۶۷ است و کارشناسی گرافیک دارد. وی نیز به عنوان کارتونیست و کاریکاتوریست فعالیت داشته و جوایز ملی و بین‌المللی زیادی از جمله جایزه ویژه جشنواره بین‌المللی آیدین دوغان ترکیه ۲۰۱۲، جایزه اول اولنس بلژیک ۲۰۱۷ و جایزه جشنواره سریا کارتون سوریه ۲۰۱۹ را دارد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند