دانشگاه سوره نشست تخصصی «نقش معماری دیجیتال در معماری آینده» را برگزار می‌کند

01:410

دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره در پیوند با همایش ملی آینده‌پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار؛ دومین پیش‌نشست خود را با عنوان «نقش معماری دیجیتال در معماری آینده» روز دوشنبه مورخ ۱۹ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، دومین پیش‌نشست از همایش ملی آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار؛ با محوریت «نقش معماری دیجیتال در معماری آینده» به کوشش دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره و همکاری معاونت پژوهشی، به صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

این نشست مجازی، با حضور دکتر مرتضی رهبر استادیار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران در جایگاه سخنران و دکتر محمدرضا اکبریان عضو هیأت علمی دانشکده معماری و شهرسازی بعنوان دبیر نشست؛ روز دوشنبه مورخ ۱۹ مهرماه، ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، مجموعه پیش‌نشست‌ها تا پیش از برگزاری همایش؛ مورخ ۲۴ آذرماه ادامه خواهند داشت. همچنین، تبیین راهکارهایی برای دستیابی به نظام آموزشی کارآمد و پیشروی به سمت تحقق دانشگاه‌های کارآفرین از اهداف مهم این همایش بوده که با تأکید بر سه حوزه هنر، معماری و شهرسازی و فرهنگ و ارتباطات پیگیری می‌شود.

*به این منظور، علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این پیش‌نشست، در تاریخ و ساعت مقرر به لینک زیر مراجعه نمایند:

https://sibad.soore.ac.ir/v/show/digitalarchitecture

 

*جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه برگزاری همایش و مجموعه پیش‌نشست‌ها به لینک زیر مراجعه کنید:

https://conf.soore.ac.ir/FHD2021/Home

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند