دانشگاه سوره در دوره دکتری ارتباطات دانشجو می‌پذیرد

01:480

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره از پذیرش دانشجو در مقطع دکتری دانشگاه سوره، برای نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۰ خبرداد و گفت: دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره نخستین دانشگاه غیر انتفاعی است که در مقطع دکتری ارتباطات دانشجو می‌پذیرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، یوسف خجیر، رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره، با بیان اینکه دانشگاه سوره توانست از شورای گسترش وزارت علوم تحقیقات و فناوری مجوز قطعی برگزاری دوره دکترای ارتباطات را اخذ کند، بیان کرد: خوشبختانه با پیگیری هشت ماه دانشگاه سوره برای برگزاری دوره دکتری رشته ارتباطات‌ این مجوز از سوی وزارت علوم تصویب و برای اجرا به سازمان سنجش داده شده است.

وی در ادامه افزود: با هماهنگی سازمان سنجش اسم دانشگاه سوره و کد انتخابی رشته ارتباطات در جدول الحاقی انتخاب رشته دوره دکتری قرار گرفته است و علاقه‌مندان می توانند در زمان انتخاب رشته با درج کد ۵۵۵۱ رشته ارتباطات دانشگاه سوره را انتخاب کنند.

خجیر خاطرنشان کرد: دانشگاه سوره برای نیمسال نخست ۱۴۰۱_۱۴۰۰ (مهرماه ۱۴۰۰) طبق دستور وزارت علوم، فناوری و تحقیقات به پذیرش شش دانشجو در این رشته می‌پردازد.

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره در رابطه با نحوه مصاحبه علمی جهت پذیرش نهایی دانشجو، گفت: فرایند مصاحبه علمی برای پذیرش نهایی دانشجو از بین سه برابر ظرفیت متعاقباً در سایت سنجش و دانشگاه سوره اعلام می‌شود. همچنین سرفصل دروس، میزان شهریه و نحوه برگزاری دوره بر اساس بخشنامه وزارت علوم تحقیقات و فناوری صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: دانشگاه سوره، در سال ۱۳۹۹ توانسته مجوز کارشناسی ارشد روزنامه‌نگاری و حقوق ارتباطات‌ را در راستای توسعه‌ تحصیلات تکمیلی دانشکده فرهنگ اخذ کند و اکنون دانشگاه سوره در حوزه ارتباطات و رسانه دارای چهار رشته کارشناسی ارشد، دو رشته کارشناسی و یک رشته دکتری است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند