دادمان: هنرمندان بین‌المللی مسابقه «فلسطین تنها نیست» نماینده ملت‌های حامی فلسطین هستند

15:390

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در دیدار از نمایشگاه منتخبی از آثار مسابقه «فلسطین تنها نیست» گفت: هنرمندان ۶۶ کشور جهان با آثار خود در این مسابقه بین‌المللی، به عنوان نماینده ملت خود حضور یافتند و از مردم مظلوم فلسطین حمایت و در برابر ظلم ایستادگی کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در حاشیه دیدار از نمایشگاه گزیده آثار مسابقه بین‌المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر«فلسطین تنها نیست» گفت: حضور کیفی و هنرمندانه نمایندگان ۶۶ کشور دنیا با آثار هنری خود در این مسابقه مایه افتخار، غرور و امیدواری است.

دادمان ادامه داد: نقشه شوم عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس و سازش با آن از سوی اتاق‌های فکر صهیونیستی و آمریکایی طراحی شده است که در پی آن برخی دولت‌های ذلیل منطقه با پذیرش طرح سازش در پیشروی آن مشارکت کردند. خیانت دولت‌های مذکور از یاد و خاطر مردم منطقه و تمامی آزادی‌خواهان و مدافعان مظلومین نخواهد رفت.

دادمان در همین راستا افزود: هنرمندان ۶۶ کشور جهان با آثار خود در این مسابقه بین‌المللی، به عنوان نماینده ملت خود حضور یافتند و از مردم مظلوم فلسطین حمایت و برابر ظلم ایستادگی کردند. هنرمندان، فطرت پاک و پر طراوت هر جامعه‌ای هستند که با اقدام هنری و حضور به موقع  خود بار دیگر به همه جهانیان یادآور شدند که به معنای واقعی کلمه «فلسطین تنها نیست».

وی افزود: فلسطین مسئله اول جهان اسلام و منطقه ماست. ان‌شاءالله فلسطین به زودی به صورت کامل و برای همیشه از چنگال ظالمان آزاد خواهد شد. جشن آزادی فلسطین از سوی مردم آن و تمامی آزادی‌خواهان جهان به فضل الهی و به مجاهدت همه جهادگران و مدافعین مظلومان عالم به زودی برپا می‌شود.

گفتنی است، بیش از ۳۰۰۰ اثر از ۶۶ کشور در مسابقه بین‌المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر «فلسطین تنها نیست» شرکت کردند که نمایشگاه گزیده‌ای از این آثار در گالری ابولفضل عالی حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است. همچنین علاقه‌مندانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند می‌توانند آثار را در فضای مجازی و با مراجعه به سایت «ایران کارتون» تماشا کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند