در مراسم معارفه مدیر مرکز آموزش حوزه هنری مطرح شد؛
دادمان: مرکز آموزش تنها متولی امر آموزش در حوزه هنری است

02:000

محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری در مراسم معارفه مدیر مرکز آموزش حوزه هنری انقلاب اسلامی گفت: مرکز آموزش تنها متولی امر آموزش در حوزه هنری است و زیر نظر رئیس حوزه فعالیت می کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مراسم معارفه مدیر مرکز آموزش حوزه هنری انقلاب اسلامی، امروز دوشنبه ۲۲ آذرماه برگزار شد. در این مراسم صادق کوچک‌زاده جایگزین مجدالدین معلمی شد.

محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در مراسم معارفه مدیر مرکز آموزش حوزه هنری و تکریم آقای مجدالدین معلمی گفت: خواسته اصلی من از آقای معلمی این بود که در ابتدای کارشان به شناخت و ارزیابی دقیقی از موضوع آموزش در حوزه هنری برسد و تحلیلش را ارائه بدهد تا آن تحلیل مبدأ طراحی تحولی در موضوع آموزش باشد. از او خواستم به صورت کوتاه‌مدت به هم‌افزایی عمیق و پایداری بین مراکز هنری و آموزش حوزه هنری فکر کند. هم‌اکنون زمینه‌های این هم‌افزایی فراهم شده و در برخی موارد همکاری شکل گرفته است. ان‌شاءالله ما در حوزه آموزش چشم‌انداز خوبی را پیش روی حوزه هنری خواهیم دید.

رئیس حوزه هنری در توضیح نگاه امروز حوزه به آموزش بیان کرد: مرکز آموزش تنها متولی امر آموزش در حوزه هنری است و زیر نظر رئیس حوزه فعالیت می کند. آموزش در حوزه هنری یک صف راهبردی است و مأموریت پژوهش چند سالی از آن جدا شده بود، پس تغییر جزئی ساختاری در معاونت آموزش اعمال شده است.

دادمان ادامه داد: مرکز آموزش از نظر حوزه هنری یک محیط تربیت و پرورش است و یکی از نقاط قوت آن هویت فکری و معرفتی‌اش بوده است. ما توقع داریم که این هویت فکری حفظ و در تقویت شود.

وی توقع تنوع‌بخشی در رشته‌ها و نوع فعالیت‌های آموزشی را خواسته برحقی دانست و گفت: توقع هم‌افزایی با مراکز هنری حوزه یک خط سیاستی قطعی است و باید دنبال شود. هویت باشگاهی مرکز آموزش حوزه هنری باید تقویت شود.

رئیس حوزه هنری تأکید کرد: مرکز آموزش حوزه هنری باید یک مرجع نرم‌افزاری و یک مرکز الهام‌بخش برای امر آموزش هنری در حوزه هنری و جریان هنری انقلاب باشد.

در این مراسم حکم مدیریت مرکز آموزش به صادق کوچک‌زاده اعطاء و از زحمات مجدالدین  معلمی در دوران سرپرستی تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند