دادمان: حوزه هنری، زمینه‌ساز رشد هنر ارزشی و هنرمندان انقلابی است

04:0030

در سفر رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی به قزوین جهت برگزاری آیین تودیع و معارفه رئیس حوزه هنری قزوین، دیدارهای جداگانه‌ای با نماینده ولی فقیه در قزوین، فعالان فرهنگی، پیشکسوتان، هنرمندان و کارکنان حوزه هنری استان صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمدمهدی دادمان و جمعی از مدیران این مرکز، با نماینده ولی فقیه در استان قزوین دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار آیت‌الله عبدالکریم عابدینی استفاده از تجارب مسئولان و مدیران با تجربه را امری راهگشا برشمرده و گفت: یکی از رویکردهای صحیح نیروهای ارزشی، توجه به شایسته‌سالاری در تمام عرصه‌هاست و این مهم سبب پیشرفت و اثرگذاری حوزه‌های مسئولیتی آنها شده است.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه استان قزوین مزیّن به هنر و سرمایه‌های هنری در عرصه‌های مختلف است، بیان کرد: ظرفیت‌های استان قزوین در عرصه‌های هنری بسیار بالاست و هر چه بتوانیم ظرفیت‌های استان را فعال‌تر کنیم، جلوه‌های عظیم‌تری از هنر را در این خطه شاهد خواهیم بود.

در این مراسم محمدمهدی دادمان، حوزه هنری، را زمینه‌ساز رشد هنر ارزشی و هنرمندان انقلابی دانسته و گفت: این نهاد برآمده از انقلاب با ظرفیت‌های عظیم خود می‌تواند تحقق این رسالت را شتاب بخشد.

در ادامه این دیدار علی هوشمند رئیس سابق حوزه هنری قزوین، با بیان بخشی از عملکرد حوزه هنری قزوین در سال‌های گذشته، پروژه آینده‌نگاری راهبردی حوزه هنری استان قزوین با مرکز مطالعاتی دانشکده پژوهش دانشگاه امام خمینی(ره) را جزء برنامه‌های آینده‌دار و ماندگار این مرکز قلمداد کرد و گفت: ما همیشه مدال کارهای انجام شده را بر گردن داریم، اما باید از کارهای بر زمین‌ مانده نیز سخن بگوییم.

وی افزود: پیگیری جهت احداث پردیس سینمایی، فیلم زندگی شهید لشکری از جمله کارهای بر زمین‌ مانده است که اگر ممکن بود از مدیر بعدی تقاضا دارم آن را ادامه دهد.

گفتنی است، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در پایان از خدمات آقای علی هوشمند تقدیر و برای آقای محمدرضا امام‌قلی رئیس جدید حوزه هنری استان قزوین آرزوی موفقیت کرد.

 

گل‌افشانی گلزار شهدای قزوین با حضور رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی

همچنین محمدمهدی دادمان و جمعی از مدیران فرهنگی با حضور در گلزار شهدای قزوین با آرمان‌های والای شهدا تجدید پیمان کردند.

در این آیین محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، میثم مرادی‌بیناباج معاون راهبری استان‌های حوزه هنری و جمعی از مدیران این مرکز با حضور در مزار شهید بابایی و دیگر شهیدان سرافراز به قرائت فاتحه پرداختند.

گفتنی است، این مراسم در آغاز آیین پیشواز و بدرقه مدیران حوزه هنری استان قزوین صورت پذیرفت.

 

دیدار با فعالان فرهنگی، پیشکسوتان، هنرمندان و کارکنان حوزه هنری قزوین

در حاشیه سفر رئیس حوزه هنری به همراه جمعی از مدیران فرهنگی این نهاد جهت آیین تودیع و معارفه رئیس حوزه هنری قزوین، وی طی نشست‌های جداگانه‌ای به گفت‌وگو با فعالان فرهنگی، پیشکسوتان، هنرمندان و کارکنان حوزه هنری قزوین پرداخت.

در این دیدارها نیز، تنی چند از فعالان فرهنگی، پیشکسوتان، هنرمندان و کارکنان حوزه هنری قزوین به ارائه پیشنهاد و تبادل نظر و همچنین شرح اجمالی از مشکلات خود پرداختند.

 

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند