دادمان: تحول در استان‌ها از اهداف اصلی حوزه هنری است

02:230

رئیس حوزه هنری در دیدار با کارشناسان حوزه هنری کرمانشاه گفت: ایجاد حلقه‌های توسعه هنر و زنجیره ارزش در تولیدات حوزه هنری کرمانشاه، تمرکز مبارکی است که با پرورش و شکل دادن این الگوها، می‌تواند در حوزه‌های هنری سراسر کشور مورد الگوبرداری مستمر قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این دیدار، عصر دوشنبه ۱۸ اسفندماه با حضور محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، میثم مرادی‌بیناباج معاون راهبری استان‌های حوزه هنری، احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، افشین آزادی رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه و معاونین و کارشناسان این حوزه برگزار شد.

در این نشست محمدمهدی دادمان هدف از حضور در کرمانشاه را شنیدن الگوی کاری و راهبردی و همچنین دیدار و آشنایی با کارشناسان حوزه هنری کرمانشاه عنوان کرد و افزود: ارزش‌گذاری به حوزه انقلاب و دفاع مقدس و همچنین تدوین سند راهبردی ۵ ساله‌ای که در دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری کرمانشاه انجام شده، این پتانسیل را دارد که در بخش‌های مختلف فرهنگی هنری مورد استفاده و الگوبرداری قرار گیرد.

رئیس حوزه هنری خاطرنشان کرد: بستر رشد هنر انقلاب علاوه بر تربیت نیروهای متعهد به تأسیس دفاتر و آتلیه‌های تولید، نیازمند است به طوری که هسته‌های هنری مستقلی به لحاظ حقوقی شکل گیرد و به صورت شبکه‌ای منسجم و اثرگذار مبدل شود.

وی ادامه داد: محصولات و تولیدات مرتبط با فضای رسانه‌ای باید از ابتدای تولید، پیوست ترویجی توزیعی داشته باشد که به واسطه آن به آماری از تعداد دفعات بازدید و تعداد مخاطبین دست یافت.

دادمان در انتها یادآور شد: یکی از ارکان اصلی که باید روی آن بهتر و بیشتر کار شود، تحول در استان‌هاست و ا‌ن‌شاءالله اگر به ظرفیت‌های منابعی دست یابیم در آن صورت استان‌ها سهم خاص خواهند داشت و با روش و الگوهای جدید برای توسه برنامه‌ها می‌توان برنامه‌ریزی کرد.

در آغاز این نشست افشین آزادی رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه با ارائه گزارشی اجمالی به فعالیت‌های صورت گرفته در سال ۹۹ با وجود مشکلات ناشی از اپیدمی کرونا پرداخت و کارشناسان این حوزه به معرفی آثار تولید شده در بخش‌های مختلف پرداختند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند