با حضور در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران؛
دادمان از غرفه های مختلف حوزه هنری در نمایشگاه بین‌المللی کتاب دیدن کرد

01:470

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی با حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ضمن بازدید از غرفه های حوزه هنری از بخش های گوناگون این نمایشگاه دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی با حضور در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن بازدید از غرفه های گوناگون کتاب از جمله مرکز ترجمه حوزه هنری، انتشارات سوره مهر و مهرک در جمعی از مدیران سوره مهر و مسئولان برپایی غرفه های کتاب حوزه هنری در این نمایشگاه گفت: برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پس از حدود سه سال تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا موجب دلگرمی ما و علاقه مندان کتاب و ادبیات است.

وی در ادامه با تقدیر از همه عوامل برپایی مجدد نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به صورت حضوری گفت: تلاش‌های همکاران ما در حوزه هنری، انتشارات سوره مهر، مرکز ترجمه حوزه هنری، کتابهای صوتی سوره مهر(سماوا) و سوره مهر کودک و نوجوان(مهرک) برای حضور موفق و موثر در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ستودنی است. ضمن اینکه سالهای تعطیلی این نمایشگاه، حوزه هنری در عرصه کتاب عوامل بازدارنده را کنار زد و با برپایی نمایشگاه مجازی مخاطبان خود را حفظ و افزایش داد.

وی در ادامه برای همه عوامل برپایی نمایشگاه کتاب تهران آرزوی موفقیت و استقبال فراگیر کرد.

دادمان پس از دیدار از بخش های مختلف این نمایشگاه با مسئولان هر بخش به گفت وگو پرداخت.

گفتنی است، «سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت فیزیکی در مصلای امام خمینی (ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود. انتشارات سوره مهر نیز در انتهای راهرو ۲۳ ناشران عمومی غرفه ۳۴ میزبان مخاطبان خود خواهد بود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند