خلق اثر هنری در کارگاه آموزشی دانشگاه سوره به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص)

01:120

دانشکده هنر دانشگاه سوره به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت رسول اکرم (ص)، به همت معاونت دانشجویی فرهنگی و با همکاری گروه نقاشی، ورک‌شاپ (کارگاه آموزشی) یک روزه برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، دانشکده هنر دانشگاه سوره همواره در نظر دارد تا با بهره‌گیری از خلاقیت، اندیشه و نگاه روشن دانشجویان خود و قوه هنری آنان به اهداف والا و بلند دانشگاه سوره دست یافته و همچنین به تعالی و غنای فرهنگ و هنر ایرانی- اسلامی تحقق بخشد.

به این منظور، دانشکده هنر دانشگاه سوره، ورک‌شاپ (کارگاه آموزشی) یک روزه به مناسبت میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص)، روز چهارشنبه مورخ ۲۸ مهرماه ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر در نگارخانه آیه دانشگاه سوره به آدرس خیابان آزادی، بین خوش و آذربایجان، نبش کوچه کامیاران؛ برگزار می‌کند.

گفتنی‌ است، مواد و ابزار مورد نیاز از جمله بوم نقاشی و رنگ در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. همچنین، هنرمندان می‌توانند جهت خلق اثر هنری خود به فراخور نیاز، ابزار کار شخصی خود را نیز به همراه داشته و با تکنیک‌های مختلفی از قبیل نقاشی‌خط، نقاشی انتزاعی، نقاشی بازنمایانه و… آثار خود را اجرا کنند.

لازم به ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و شرکت در این کارگاه آموزشی تا روز دوشنبه مورخ ۲۶ مهرماه در پیام‌رسان واتساپ به شماره تلفن ۰۹۹۱۵۴۰۹۹۵۶ پیام ارسال کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند