حوزه هنری مازندران مسئول کمیته هنری دهه فجر استان شد

01:0070

طی حکمی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران، حوزه هنری انقلاب اسلامی، مسئول کمیته هنری چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب در استان شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نشست ویژه کمیته هنری چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان مازندران صبح شنبه دوم بهمن ۱۴۰۰ برگزار شد.

علیرضا پاکبین معاون فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران در ابتدای این جلسه (که حوزه هنری مازندران) میزبان آن بود، با تاکید بر اهمیت و ارزش همکاری دستگاه‌های اداری و اجرایی گفت:  تمرکز گروهی بر یک موضوع قطعا خروجی های موثری خواهد داشت.

وی افزود: شایسته است در برخورد با رویدادی همچون سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یا دفاع مقدس از چندماه پیشتر  برنامه ریزی کرده و با همکاری‌های مشترک به تولیدات و فعالیتهای فاخر دست یابیم.

در ادامه، مراکز فرهنگی هنری عضو کمیته یاد شده، ضمن برشمردن برنامه های خود درباره مشارکت و همکاری دو یا چند جانبه گفتگو و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

در پایان مقرر شد، مراکز فرهنگی هنری عضو کمیته هنری دهه فجر انقلاب استان مازندران، چند ویژه برنامه از فعالیت های این ایام را تا دو روز آینده مشخص کنند تا با بررسی این فعالیت ها در حوزه هنری مازندران جهت اجرای مشارکتی آن با سایر اعضا اقدام شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند