محمد روح‌الامینی:
حوزه هنری ظرفیت ویژه‌ای در سازمان تبلیغات اسلامی به حساب می‌آید

02:000

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: حوزه هنری ظرفیت ویژه‌ای در سازمان تبلیغات اسلامی به حساب می‌آید و ارائه محتوای دینی با زبان هنر موجب آن خواهد شد که نشر و گسترش فرهنگ و آموزه‌های ناب اسلامی در جامعه سرعت بیشتری بپذیرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور با حضور و بازدید از حوزه هنری استان خوزستان، استفاده از ظرفیت‌های موجود در جهت انتقال محتوای فرهنگی و دینی به جامعه را لازم و ضروری دانست و طی سخنانی گفت: حوزه هنری خوزستان با بهره‌مندی از نیروهای متعهد و خلاق در کنار سازمان تبلیغات اسلامی استان می‌توانند در زمینه تبلیغ دین و انتقال محتوای فاخر و ارزشی به جامعه نقش مؤثری ایفا کنند.

محمد روح‌الامینی افزود: حوزه هنری ظرفیت ویژه‌ای در سازمان تبلیغات اسلامی به حساب می‌آید و ارائه محتوای دینی با زبان هنر موجب آن خواهد شد که نشر و گسترش فرهنگ و آموزه‌های ناب اسلامی در جامعه سرعت بیشتری بپذیرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اظهار خرسندی از همکاری و تعامل شایسته سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری در استان خوزستان ادامه داد: همواره باید تلاش کنیم تا هنرمندان متعهد و انقلابی بتوانند با تولید آثار هنری فاخر و ارزشی خود اهداف ناب اسلام و انقلاب اسلامی را به نسل جدید منتقل کرده و و این تعامل و هم‌افزایی باعث خواهد شد روند این امر مهم و مقدس، سرعت بیشتری داشته باشد.

در ادامه این نشست محمد شهباز گهروئی رئیس حوزه هنری استان خوزستان نیز با ارائه گزارشی از تلاش‌ها و دستاوردهای هنرمندان حوزه هنری استان اظهار امیدواری کرد که با طراحی و اجرای برنامه‌های مشترک بین حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی، شاهد ارتقاء سطح فرهنگ و هنر در استان خوزستان باشیم.

در این نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین نبی‌زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های مشترک این دو دستگاه فرهنگی، بر اهمیت حفظ و تقویت ارتباط میان دو نهاد انقلابی تأکید کرد و افزود: تعامل تنگاتنگ حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی در شکوفایی استعدادها و استفاده مفید از ظرفیت هنری ذاتی مردم استان نقش بسزایی خواهد داشت.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند