حوزه هنری در خراسان شمالی صاحب سینما شد/ پردیس 7 سالنه «مهر هماگ» در راه است

01:110

پردیس ۷ سالنه «مهر هماگ» به عنوان پیشرفته‌ترین سینمای خراسان شمالی به زودی توسط مؤسسه «بهمن سبز» راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سیدمصطفی حسینی مدیرعامل مؤسسه «بهمن سبز» حوزه هنری با اعلام خبر احداث پردیس ۷ سالنه «مهر هماگ» در شهر بجنورد گفت: این پردیس به عنوان پیشرفته‌ترین سینمای خراسان شمالی به زودی توسط بهمن سبز راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: با احداث این پردیس، حوزه هنری در استان خراسان شمالی نیز به عنوان بیست و یکمین استان سینمایی خود، صاحب سینما می‌شود.

حسینی درخصوص جزئیات این پروژه بیان کرد: این سینما مجموعه ۷ سالن همراه با سالن اختصاصی کودک، مجموعه بزرگ کتاب سوره مهر، گالری، پلاتو، سالن کنسرت و سینمای سه بعدی است تا مردم بجنورد نیز صاحب یک پردیس سینمایی مجهز شوند.

وی ادامه داد: به امید خدا از ابتدای بهمن‌‌ماه امسال کار نصب تجهیزات آن آغاز خواهد شد و طبق برنامه‌ریزی انجام شده افتتاح این پردیس مجهز در خرداد ۱۴۰۰ خواهد بود.

این مدیر سینمایی همچنین در خصوص آخرین وضعیت احداث «سینما مهر شاهرود» نیز بیان داشت: کار تجهیز و آماده‌سازی این سینما با ظرفیت ۴۰۰ صندلی در استان سمنان به پایان رسیده است و ان‌شاءالله در دهه فجر امسال همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح و به زنجیره سینمایی بهمن سبز اضافه خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند