حوزه هنری آلبوم سرود «قهرمان من» را منتشر می‌کند

01:230

مرکز موسیقی حوزه هنری آلبوم «قهرمان من» را با موضوع سرودهایی برای حاج قاسم سلیمانی با مشارکت بنیاد شهید سلیمانی  منتشر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، آلبوم موسیقی «قهرمان من» شامل ۹ سرود با عناوین «ملک سلیمانی»، «پرده آخر»، «سپاه حاج قاسم»، «مرد میدان»، «همیشه قهرمان»، «سردار عاشقان»، «به وقت شام»، «امتحانی مانده است» و «قهرمان من» است.

«قهرمان من» با همکاری شاعران مطرحی همچون علیرضا قزوه، امید مهدی‌نژاد، علی‌محمد مؤدب، محمدحسین نعمتی، فائزه زرافشان، رضا یزدانی، میلاد حبیبی، امید مهدی‌نژاد و محمدرضا شفیعی به همت مرکز موسیقی حوزه هنری و با مشارکت بنیاد شهید سلیمانی تولید شده است.

همراه با تولید این آلبوم، پویش ملی سرود قهرمان من نیز آغاز می‌شود. پویش قهرمان من با اجرای گروه های سرود و لبآهنگ(دابمسش) به بازخوانی قطعاتی از این آلبوم می‌پردازد.

مرکز موسیقی حوزه هنری در نظر دارد پویش ملی سرود برای شهید سلیمانی را با همکاری علاقه‌مندان در سراسر کشور راه اندازی کند تا ادای دینی به آن شهید معزز باشد.

گفتنی است، مرکز موسیقی حوزه هنری از دو سال گذشته توجه ویژه‌ای به موضوع سرود داشته است. آلبوم‌های «همصدا با اربعین» و «ما غروب نمی‌کنیم» از جمله فعالیت‌های موفق این مرکز در حوزه سرود است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند