حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در شهرکرد مغفول مانده است

02:120

رئیس حوزه هنری در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در این استان مغفول مانده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، احسان قائدی در دیدار با موعود بنیادی‌فر مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: حوزه جوانان چند سالی است که از سوی وزارت خانه مورد توجه کمتری قرار می گیرد و این کم توجهی در استان چهارمحال و بختیاری بیشتر به چشم می خورد به واقع بخش حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در این اداره مغفول مانده است.

قائدی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب بنیادی فر در سمت مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: حوزه هنری آمادگی خود جهت اجرایی کردن برنامه های مختلف مشترک در بخش جوانان با اداره کل ورزش و جوانان استان اعلام می دارد.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: شاید بتوان گفت ادغام بخش جوانان و ورزش در وزارت خانه باعث مغفول ماندن این بخش شده و امیداریم از سوی وزارت خانه تفکیکی جهت بیشتر فعال کردن این بخش انجام شود.

قائدی گفت: حوزه هنری توانایی این را دارد که به صورت مشترک در زمینه های مختلف هنری با تکیه بر اهداف کلی بخش جوانان وزارت ورزش همچون ارتقای هویت دینی، انقلابی و ملی جوانان، ارتقاء و تقویت سرمایه اجتماعی، مسؤولیت  پذیری، هویت و مشارکت همه جانبه جوانان، بهبود و اصلاح سبک زندگی جوانان منطبق بر ارزشهای اسلامی ـ ایرانی و غیره  با ثبت تفاهم نامه مشترک فعالیت کند .

موعود بنیادی‌فرد مدیرکل جدید ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در این دیدار گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان از همکاری مشترک بین دستگاهی استقبال می کند و در اولین فرصت نشست های مشترک کارشناسان حوزه جوانان و حوزه هنری استان را برگزار خواهد کرد.

بنیادی فرد افزود: حوزه جوانان همواره مورد تاکید وزیر ورزش و جوانان بوده است و استان چهارمحال و بختیاری اکنون رتبه پنجم کشوری را در این زمینه دارد ولی باید تلاش بشتری کنیم که با اجرای برنامه ها فاخر دیگر این رتبه را ارتقا دهیم.

بنیادی فر اظهار داشت: تلاش برای ارتقای فعالیت های موثر و ایجاد زیر ساخت های مختلف جهت حوزه های مختلف نخبگانی در ورزش و دیگر رشته ها باید در استان بیشتر شود تا ما شاهد مهاجرت نخبگان و ورزشکاران استان نباشیم و از این امر جلوگیری کنیم.

در این نشست که در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد مقرر شد در آینده نزدیک ضمن انعقاد تفاهم نامه همکاری به زودی برنامه های مشترک در حوزه جوانان اجرای شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند