حمایت از ده اثر موسیقایی پیرامون پیامبر اكرم در جشنواره ملی موسیقی نغمه‌های محمدی(ص)

01:110

در جشنواره ملی موسیقی نغمه‌های محمدی (ص) از ده هنرمند و یا گروه موسیقی كه بتوانند اثری فاخر پیرامون پیامبر اكرم تولید كنند از جهت علمی و مالی حمایت می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، موضوعات این جشنواره عبارتند از: شخصیت والای پیامبر اکرم، پیامبر اکرم در قرآن کریم، پیامبر اکرم، محور وحدت، پیامبر اكرم و عترت.

بنا بر این گزارش، این جشنواره در دو بخش تجلیل از «برترین آثار موسیقیایی پیرامون وجود مبارک حضرت رسول اکرم» و «حمایت از 10 هنرمند یا گروه هنری برتر برای تولید 10 اثر شاخص موسیقایی پیرامون حضرت رسول اکرم» برگزار می‌شود كه در بخش حمایت از آثار هنرمندان یا گروه‌های هنری، علاقه‌مندان می‌توانند در گونه‌های متنوع حوزه موسیقی و سرود، طرح و ایده تولیدی خود را در موضوع جشنواره به همراه سوابق و نمونه آثار خود ارسال ‌کنند. شورای علمی جشنواره پس از ارزیابی، 10 هنرمند یا گروه هنری برتر را طی فرایندی تخصصی (از ایده تا تولید) برای تولید اثر شاخص، حمایت خواهد کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ 15 دی‌ماه 1399 به پایگاه www.artfest.ir ارسال کرده و برای اطلاع از جزئیات بیشتر درباره ساختار آثار، نحوه ارسال و ثبت نام به پایگاه www.artfest.ir  مراجعه شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند