حضور فیلم کوتاه «آن‌ها» اثر هنرمند خوزستانی در جشنواره‌ ایتالیایی

کمتر از یک دقیقه0

فیلم‌ کوتاه «آن‌ها» ساخته‌ سیدمرتضی سبزقبا برای حضور در بخش مسابقه‌ی ششمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم «Sustainability & Experience» ایتالیا انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، علیرضا مهدویان پور مدیر حوزه هنری دفتر دزفول با اعلام این خبر گفت: این جشنواره یک تجربه‌ فیلم بین‌المللی است که به فیلم‌سازان جوان با استعداد اختصاص یافته و بر توسعه‌ی پایدار و تجربه‌ی اجتماعی متمرکز شده و به‌عنوان بستری مناسب برای پیشرفت داستان‌سرایی در نظر گرفته شده است. این جشنواره مختص فیلم‌هایی است که به یک موضوع روشن بشردوستانه می‌پردازند.

اسامی برخی از عوامل تولید فیلم «آن‌ها» به شرح‌ زیر است:

نویسنده و کارگردان: سید مرتضی سبزقبا، فیلمبردار: امير علی‌ویسی، تدوين و صداگذاری: فريد دغاغله، صدابردار: ارسطو مفاخری، طراح صحنه، لباس و گریم: حميد نورآبادی، عكاس: امین نظری، تصويربردار پشت‌صحنه: حجّت کایدخورده، مدیر توليد: حسين عليزاده، بازيگران: علیرضا خداداد، عظیم سبزقبا، مهدی شریفی، علیرضا کلیددار، فاطمه‌ی سياح‌طرفی، علی نوری- تهيه­كننده: حوزه‌ی هنری استان خوزستان.

ششمین دوره‌ این جشنواره‌ بین‌المللی، ۶ تا ۸ مه ۲۰۲۲ میلادی مطابق با ۱۷ تا ۱۸ اردیبشهت ماه ۱۴۰۱ هجری‌خورشیدی در شهر میلان ایتالیا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند