حضور عکاس چهارمحال و بختیاری در نمایشگاه عکس فرانسه

01:260

احمد تاجی هنرمند عکاس، با سه اثر در نمایشگاه عکس «زن؛ اقلیم؛ پوشش محلی» کشور فرانسه حضور دارد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: احمد تاجی عکاس پیشکسوت استان به همراه ۱۰ عکاس برجسته ایرانی در نمایشگاه عکس «زن؛ اقلیم؛ پوشش محلی» کشور فرانسه حضور دارد.

محبوبه دمیا افزود: نمایشگاه عکس «زن؛ اقلیم؛ پوشش محلی» شامل ۳۲ عکس از ۱۰ عکاس برجسته ایرانی است که توسط انجمن فرهنگی و هنری گیلارت کشور فرانسه (Association GUILART) در همکاری با انجمن ویتقه فرانسه؛ تصاویر ایران؛ فرهنگ پارسی، از ۱۰ تا ۱۴ نوامبر در شهر وتیقه کشور فرانسه برگزار خواهد شد.

به گفته وی این نمایشگاه در کنار جشنواره فیلم «تصاویر نو از ایران» (Le festival de cinema Nouvelles images d’Iran) و از تاریخ ۱۰ تا ۱۴ نوامبر ۲۰۲۱ در سالن مرکز فرهنگی شهر ویتقه کشور فرانسه برگزار می‌شود.

دمیا افزود: عکس‌های عکاسانی چون مهرداد اسکویی، اسحاق آقایی، اصغر بشارتی، محمدرضا بهارناز، احمد تاجی، سعید سروش، صادق سوری، سعید قاسمی، محسن کابلی و مهدی معصومی گرجی در این نمایشگاه نمایش داده خواهد شد.

گفتنی است، احمد تاجی از جمله هنرمندانی است که موفق به ثبت موقعیت‌های ناب عکاسی در مستند اجتماعی شده است. این عکاس چهارمحال و بختیاری تاکنون در جشنواره‌های بسیاری حضور داشته و رتبه‌های برتر و ممتاز جشنواره‌های عکس ملی و بین‌المللی را از آن خود کرده است. تاجی در هفته هنر انقلاب اسلامی سال ۱۳۹۶ به عنوان هنرمند شاخص حوزه هنری استان معرفی شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند