حضور بازیگر شهرکردی در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

01:580

بهزاد صفار بازیگر استان چهارمحال و بختیاری با بازی در نمایش  «عکس ال‌عمل» در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نمایش «عکس ال‌عمل» به کارگردانی یوسف باپیری در مجموعه تالار مولوی، روز یکشنبه ۱۷ بهمن ساعت ۱۴ در چهلمین جشنواره تئاتر فجر به روی صحنه  خواهد رفت.

پروژه‌ «عکس‌ ال‌عمل» یک پروژه‌ی کاملا جمعی است. در این پروژه انتخاب کردن افراد بر اساس معیارهای موجود، یعنی انتخاب‌های از پیش فرض شده و مسلم، صورت نگرفته ؛ بلکه بیش‌تر سعی شده است در جمعی ناهمگن با کیفیت‌ها و توانایی‌های کاملاً متفاوت  افراد گروه بتوانند میزانی از اجتماعی بودن و ساختنِ جمعی را کنار یک دیگر تجربه کنند.

بهزاد صفار هنرمند استان چهارمحال و بختیاری،  فارغ التحصیل دوره ی پیشرفته ی بازیگری موسسه فرهنگی هنری کارنامه زیر نظر اساتیدی چون حسن فتحی،  رضا گوران، پانته آ پناهی ها، کیومرث مرادی، پیام دهکردی، کاوه سجاد حسینی، آرش آبسالان، رضا کشاورز، محسن قصابیان،  امیر پوریا،  وحید رهبانی،  مرتضی اسماعیل کاشی و  بهرام دهقانی است. از آثار قبلی این هنرمند هم استانی می توان به بازی در سریال شهرزاد، تله فیلم مردی از بام ایران ، فیلم کوتاه تعلیقات، فیلم کوتاه پپرونی، فیلم کوتاه یادواره، بازی در نمایش های حاشا، و یک بعلاوه دو اشاره کرد. این بازیگر جوان استان چهارمحال و بختیاری  در دوره های قبلی جشنواره بین المللی تئاتر فجر (دوره سی و پنجم، سی و ششم و سی و هفتم) نیز حضور داشته است و در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برای نمایش «آنشرلی با موهای خیلی قرمز» کاندید بهترین طراحی صحنه شده است.

بر این اساس، هنرمندان چهارمحال و بختیاری با نمایش «کل» به کارگردانی مصطفی محمدی دوست، نمایش«مافگه» به کارگردانی زهرا اسماعیلی، نمایش «صامت» به کارگردانی امیر بهاور اکبر پور دهکردی و بازی بهزاد صفار در نمایش ««عکس ال‌عمل» در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور دارند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند